• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što skuplje 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što skuplje 110 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što skuplje 110 m2 najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što skuplje 110 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KULEN VAKUF, 1.650.000 KM, 100,00 m2 cca 16500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Predstavljamo vam rijetku i izuzetno vrijednu nekretninu koja se nalazi unutar granica Nacionalnog parka „Una“ – destinacije koja postaje sve atraktivnija za turizam, rekreaciju i investicije u oblasti održivog razvoja. Predmet prodaje čini zemljište ukupne površine 27.404 m2 koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 1.066.240 KM, 118,00 m2 cca 9040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 118 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.040.000 KM, 104,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 950.600 KM, 103,00 m2 cca 9230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na IV spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, salonskog dnevnog boravka sa izlazom na balkon sa pogledom na bazen Termalne rivijere, kuhinje sa trpezarijom, vešeraja sa ostavom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 885.920 KM, 113,00 m2 cca 7840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 113 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na ustakljen balkon, tri spavaće sobe od kojih svaka ima ulaz sa dvije strane i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 842.800 KM, 108,00 m2 cca 7800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 54 m2 u osnovi (ukupno 108 m2) i nalazi se na parceli površine 802 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika sa kuhinjom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupatila. Spoljašnje stepenice vode na gornju etažu. Sprat je Rau....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što skuplje 110 m2 (495)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)