• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što skuplje do 3900 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što skuplje do 3900 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što skuplje do 390000 km Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što skuplje do 390000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ZENICA, 429.000 KM, 204,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2024.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvije kuće sa predivnim pogledom, Krč, Zenica! .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 428.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u Sarajevu, općina Stari Grad u ulici Čadordžina. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 426.300 KM, 53,00 m2 cca 8040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 79m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona, kupatila i wc-a. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 425.000 KM, 85,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju četverosobnog stana u najljepšem dijelu sarajevskog centra na Mejtašu, ul. Mehmed-paše Sokolovića. Pomenuta ulica je u neposrednoj blizini Olimpijskog muzeja, u samoj žiži gradskog dešavanja. Bogat sadržaj u "walking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 425.000 KM, 91,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental vam nudi tek renoviran i poslije toga nikad useljen stan u samom srcu sarajevskog centra. Na prvom spratu zgrade iz austrougarskog perioda, u ulici Danijela Ozme, prodajemo dvostrano orijentiran stan koji je uknjižen na 91 kvadrat, ali rušenjem debelih unutrašnjih zidova dobilo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 425.000 KM, 200,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 425.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na rjeku unu Nekretnina posjeduje Balkon .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 423.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Aleja Lipa. ; Grbavica .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što skuplje do 390000 km (3616)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com