• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana 110 m2

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana 110 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 660.000 KM dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Skenderija, 660.000 KM, 120,00 m2 cca 5500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2024 - 660.000 KM
11.10.2025 - 650.000 KM
14.04.2026 - 660.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2024.,

www.imobilia.ba

PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO ; Alarm Balkon Grijanje plinsko PRODAJA STANA, ULICA SKENDERIJA, 120m2, CENTAR, SARAJEVO.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 120,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca, na dobroj lokaciji, uz glavnu cestu, struja voda, urbanistička saglasnost za izgradnju nove kuće, sve vlasnistvo 1/1 i odmah prevodivo! Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 613.600 KM, 120,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderna stambena jedinica. U ponudi je savremena stambena jedinica površine cca 120 m2, smještena u naselju Otes, općina Ilidža. Riječ je o modernoj duplex kući koja kroz svoj arhitektonski izraz spaja elemente tradicionalne bosanske gradnje s aktuelnim trendovima u stanovanju.....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 462.000 KM, 120,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 154-P-19.12/2023-SN ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tasovčićima u blizini magistrale. Ima dve stambene jedinice od po 60m2. Mogu se preurediti u jednu stambenu jedinicu. Jedna stambena jedinica je potpuno renovirana i useljiva. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno....

 
 
 
  Kuća, HUSINO, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsenu kucu i zemljiste na Husinu, opstina Tuzla. Lokacija je malo iznad glavnog puta Tuzla - Sarajevo (M18). Nema direktan pristup na M18, vec je ulaz sa Ulice Husinskih branitelja. Izgradnja kuce je pocela sredinom do kraja 1980-tih i radjena je sa najkvalitetnijim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 312.000 KM, 120,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izrazito lijep, svijetao i prostran austrougarski stan na prvom spratu zgrade smještene u ulici Koševo, centralni dio grada. U neposrednoj blizini nalazi se zgrada Predsjedništva, BBI Centar, veliki broj državnih i međunarodnih institucija, te dodatne ponude sadržaja (supermarket,....

 
 
 
  Kuća, ORAHOVICA, 790.000 KM, 120,00 m2 cca 6580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

KUca uz magistrani put m17 pogodna za stanovanje ali i za poslovni objekat metalko Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

1/1 GRUNT KATASTAR...GRADžEVINSKA, UPOTREBNA DOZVOLA, DVA ZASEBNA ULAZA ...SUTEREN,PRIZEMLJE,SPRAT,TAVAN,DRVARNIK,ŠUPA,TERASA...KONTAKT 061 529 122 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što veće 110 m2 (495)
  • federacija bosne i hercegovine što veće zadnjih 14 dana (71)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)