• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 100 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 100 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 100 m2 što veće

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 100 m2 što veće" pronađeno 423 nekretnina - prosječna cijena 3.375 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 KM
    • do 300000 KM (prosječna cijena)
    • do 360000 KM
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 620.000 KM, 109,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

A sad ono spektakl! Prodajemo gala trosoban stan u Sarajevskoj ulici Ferhadija, dvostrano orijentisan, drugi sprat i nije posljednji, renoviran prije par godina detaljno, po strukturi trosoban sa dvije spavace sobe. Etazno plinsko grijanje, klimatiziran Povrsina stana je 109 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 109,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja prvi od šest stanova u zgradi u izgradnji. Villa Terrazza Sarajevo Stan označen kao stan A1 i po strukturi je to četverosoban stan. Uz stan dobijate zasebnu garažu plus dva vanjska parking mjesta. Zatim, velika terasa i vlastita bašta.....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 200.000 KM, 108,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hasana Kjafije Pruščaka. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine 100 m2 što veće'
Na upit
Na upit
Na upit
  Kuća, SARAJEVO, 842.800 KM, 108,00 m2 cca 7800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 54 m2 u osnovi (ukupno 108 m2) i nalazi se na parceli površine 802 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika sa kuhinjom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupatila. Spoljašnje stepenice vode na gornju etažu. Sprat je Rau....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 65.000 KM, 108,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje dvorisnu zgradu 7x5. Dvije garaze. Nalazi se u neposrednoj blizini banje, autobuske stanice i srednjoskolskog centra. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 365.000 KM, 108,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili izdaje poslovni prostor u strogom centru Sarajeva, ulica Hamdije Kresevljakovića, kod Čobanija mosta (kod Dva ribara). Prostor je pokriven video nadzorom i alarmnim sistemom. Površina prostora je 108 m2. Veliki plus ovog poslovnog prostora je vhunska lokacija koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 171.990 KM, 108,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Croatia osiguranje d.d., Kardinala Stepinca bb, Mostar zastupani po Abilia d.o.o., Obala V. Nazora 1, Rovinj objavljuje: Natječaj za prikupljanje pisanih ponuda za prodaju nekretnina u vlasništvu CROATIA OSIGURANJE d.d. Kardinala Stepinca bb, Mostar: • Nekretnina u Mostaru, Ante Starčevića....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 600.000 KM, 108,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, KOBILJAČA, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dnevni boravak, kyhinju, 2 spavace sobe , kupatilo u prizemlju i 2 spavace sobe u potkrovlju.Prikljucak struje, gradske vode.asfaltiran put do vikendice Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 1, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Dva stana spojena u jedan. Na prvom je spratu. Ima dva ulaza. Renoviran, PVC stolarija. Ispred zgrade parkiraliste a stan ima prekrasan pogled i puno drveca. Stan je u centru geada a ipak odvojen od buke. Ispod stana se nalazi Ambulanta Ozimice 1 i Apoteka. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 790.000 KM, 107,00 m2 cca 7380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor kacelarijskog tipa, koji se sastoji od stepeništa površine 8,85m2, korisnog kancelarijskog prostora površine 107,79m2 i uknjižene terase površine 337,75m2, sve ukupno u zemljišne knjige uvedeno sa 454m2. Prostor se nalazi na drugom spratu manjeg poslovnog....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 400.900 KM, 107,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 107m2 u Ulici Biskupa Buconjića u naselju Vatikan u Mostaru. ; Mostar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 808.000 KM, 107,00 m2 cca 7550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 107,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 699.000 KM, 107,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je četverosoban stan sa baštom u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji....

 
 
 
  Apartman, ZENICA, 339.000 KM, 106,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju novoizgrađeni objekat. .

 
 
 
  Apartman, LJUBUŠKI, 403.300 KM, 106,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 450.040 KM, 106,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 390.040 KM, 106,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 106 m2 i sastoji se od prizemlja i suterena. Prizemlje je površine cca 15 m2 i sastoji se iz jedne prostorije. Suteren je površine cca 91 m2 i sastoji se iz tri prostorije (kancelarije), server sobe i dva wc-a. Prostor je kompletno renoviran. Pod....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 360.000 KM, 106,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovni prostor povrsine 106 m2, u ulici Hadži Hasanage Pašića, Tuzla ; Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 783.804 KM, 106,00 m2 cca 7390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, općina Centar, naselje Breka, u ulici Himze Polovine Stan je površine 106 m2 i nalazi se na III spratu stamben e zgrade bez lifta. Po strukturi je petosoban. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 106,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na raskršću ulica Titova i Valtera Perića, kod starog hotela "Zagreb. Sastoji se od tri sobe od koje dvije gledaju na Titovu ulicu, dok su spavaća soba, trpezarija i kuhinja južno orjentisani. Tu je i komotno kupatilo sa WC-om i poseban WC. Stan je temeljno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 199.000 KM, 106,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 360.000 KM, 105,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor ul. Hamdije Kreševljakovića Prodaje se moderno adaptiran nenamješten poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela Marriott.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 105,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana kuca sa zemljistem, svim priključcima i dozvolom za izgradnju. Uredni papiri 1/1. Moze i zamjena za stan ili auta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, NEUM, 610.000 KM, 105,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja: Polovina kuće u Neumu – Atraktivna lokacija u naselju Tiha Luka Cijena: 610,000 KM Površina: 158,34 m² (ukupno s terasama) | Unutrašnja površina: 104,21 m² Lokacija: Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Neumu, u naselju Tiha Luka, u ulici Zagrebačka, u blizini hotela....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 862.400 KM, 105,00 m2 cca 8210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 105 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom u baštu površine 58 m2, kuhinje sa trpezarijom, špajza, tri spavaće sobe, kupatila sa wc-om i zasebnog wc-a. Stan je kompletno....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 525.000 KM, 105,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je “A-frame” kuća na Kupresu, u blizini Kupreške kuće,centra ,skijališta te na svega 5-6min vožnje do kukavičjeg jezera. Jedinstvena lokacija nedaleko od centra svih zbivanja, a opet dovoljno udaljena kako bi se osjetileprirodne ljepote Kupresa. Fenomenalan pogled koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 294.000 KM, 105,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan dvoetažni poslovni prostor uknjižene površine 105 m2 – korisne površine 120 m2. Isti se nalazi u prizemlju stambeno poslovne zgrade u ulici Jahijela Fincija, naselje Lužani, Općina Ilidža. Sastoji se od dvije etaže, prizemlje i galerija. Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 369.705 KM, 105,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa tri spavaće i dva kupatila Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 80.000 KM, 105,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Papiri 1/1, kanalizacija 40.000 EUR sa prepisom. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 105,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju gala četverosoban stan na Vojničkom polju, ul. Hasana Sućeske. Površinu 105 m2 (stvarna 114 m2) čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u poluotvorenom konceptu, tri spavaće sobe, dva kupatila, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 520.000 KM, 105,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.08.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo komforan, renoviran i lijepo uređen četverosoban stan, površine 105m2, koji se nalazi na sedmom spratu stambeno-poslovne zgrade, izgrađene u sarajevskom naselju Marijin Dvor. Zgrada u kojoj se nalazi broji ukupno osam spratova i ima lift. Stan se sastoji od komfornog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan nedavno kvalitetno renoviran (instalacije, krov, stolarija, itd). Suncan, u mirnom i lijepom naselju. Jedna prostorija je ispod krova, sa galerijom, odvojenim wc-om, prikljuckom za kuhinju, i ulazom, tako da je moguce jednostavno razdvojiti stan u dva funkcionalna zasebna prostora.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>