• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće do 1800 KM/m2

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće do 1800 km/m2" pronađeno 160 nekretnina - prosječna cijena 1.077 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • kvalitetan
    • nedovršen
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, HUSINO, 199.000 KM, 120,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nedovrsena kuca circa 120m2, okucnica i njiva na Husinu. Sve ukupno 3586m2. Gradnja kuce je poceta 1985-te godine i gradjena je u fazama. Jako visok kvalitet gradnje, ali nikad nije dovrsena. Lokacija je malo iznad glavnog puta Tuzla - Sarajevo (M18). Nema direktan pristup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 198.000 KM, 120,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 120,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat/kuću na dva sprata u naselju Bojnik, općina Novi Grad. Nekretnina površine 120m2 se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži, dok na drugoj etaži....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće do 1800 km/m2'
153.400 KM
66.600 KM
210.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 167.000 KM, 120,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje vikendicu u naselju Milinjača, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Korisna površina vikendice: 120 m² Vikendica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 225.000 KM, 120,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena stana po 50m2, sa okućnicom od 400m2 u naselju Kovačići u ulici Ljubljanska. Oba stana se sastoje od dnevnog boravka, hodnika, kuhinje, sobe i kupatila. U sklopu kuće se nalazi podrum oko 20m2. U kući je sve novo rađeno, građena je od kvalitetnog materijala,....

 
 
 
  Kuća, HUSINO, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsenu kucu i zemljiste na Husinu, opstina Tuzla. Lokacija je malo iznad glavnog puta Tuzla - Sarajevo (M18). Nema direktan pristup na M18, vec je ulaz sa Ulice Husinskih branitelja. Izgradnja kuce je pocela sredinom do kraja 1980-tih i radjena je sa najkvalitetnijim....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

1/1 GRUNT KATASTAR...GRADžEVINSKA, UPOTREBNA DOZVOLA, DVA ZASEBNA ULAZA ...SUTEREN,PRIZEMLJE,SPRAT,TAVAN,DRVARNIK,ŠUPA,TERASA...KONTAKT 061 529 122 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Na placu 590 m2 udaljenom 200 m od tramvajske pruge, kuća 42 m2, kompletno završena, useljiva, uz nju nezavršena dogradnja 33 m2 i uz ulicu nezavršen objekat 50 m2 predviđen za poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 145.000 KM, 120,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova kuca san zavrsenim prizemljem a sa svim materijalom za sprat(rigips,sve za centralno,kablovi ,llukzuzne plocice ,patosi itd) Gradzena od najkvalitetnijih materijala sa izvanrednom termickom izolacijom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 144.000 KM, 120,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

povoljno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Obijekat se nalazi u Novopazarskoj ulici opstina Novi grad, Prilaz kuci odmah sa glavne ceste, kombi bus stanica pred kucom. Pored objekta se nalazi pomocni objekat 5x4m2 sa dozvolom za gradnju, oko kuce se nalazi vocnjak sa oko 20 raznih vocki, Pogled sa objekta na Bosmal.. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi 10 minuta hoda od centra grada. Nalazi se u veoma ugodnom susjedstvu. Idealna kuca za ljude koji traze ugodno mjesto za stanovanje. Kuca je na jednom spratu bez stepenica tako da je podesna i za ljude koji se teze krecu. Kuca ima vrlo lijep izgled i vrlo urednu okucnicu....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od glavne kapije kasarne.Prilaz je sa glavne ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, GROMILJAK, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 120,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca, na dobroj lokaciji, uz glavnu cestu, struja voda, urbanistička saglasnost za izgradnju nove kuće, sve vlasnistvo 1/1 i odmah prevodivo! Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak .

 
 
 
  Kuća, KULA BANJER, 100.000 KM, 120,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, SEMIZOVAC, 100.000 KM, 120,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SEMIZOVAC, 100.000 KM, 120,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 85.000 KM, 120,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja se kuca, stala s garazom i ukupno 20 dunuma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, VLAŠKOVO, 83.000 KM, 120,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Ilijaškom naselju Vlaškovo, nedavno sagrađena. Naselje Vlaškovo se nalazi na 1,5 km od centra Ilijaša, posjeduje svu infrastrukturu. Ambijent naselja idealan za porodične ljude. Jedan sprat kuće je u potpunosti i kvalitetno opremljen te nastanjen. Sve informacije na 061 330....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, GORAŽDE, 79.000 KM, 120,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno