• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 120 m2 do 1800 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 120 m2 do 1800 km/m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 120 m2 do 1800 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 120 m2 do 1800 km/m2 što jeftinije" pronađeno 124 nekretnina - prosječna cijena 1.034 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 46.000 KM, 115,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 48.600 KM, 113,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine 120 m2 do 1800 km/m2 što jeftinije'
66.600 KM
89.000 KM
93.000 KM
  Kuća, TRAVNIK, 49.000 KM, 114,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.bihhome.ba

Kuća je površine P=114m2 i nalazi se na parceli ukupne površine 706m2. .

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na magistralnom putu Živinice-Kalesija,u naselju donje vukovije, dimenzija 11x10 na parceli veličine 936m2. Kuća posjeduje papire 1/1, i nije potpuno završena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sa zemljom koja se može isparcelisati. Poseduje sve papire i priključke. Zemlja se prodaje i odvojeno. Detaljnija cena je po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedinstvena i vrlo rijetka prilika. Rental vam nudi polovicu dupleks kuće u centru grada. Smještena u ulici Avde Jabučice, odmah iznad Vojne bolnice, sa malom bašticom i pogledom na grad. Dovoljno izdignuta da vas skloni od buke i prašine, a dovoljno blizu da pješke sletite do SCC-a....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 50.000 KM, 120,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću pokrivenu u Novom Travniku, Novo Naselje, 10x10m, plac 460m2, garaža uz kuću, stubište zasebno, mogućnost uređenja poslovnog prostora. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 53.000 KM, 120,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vracama, na početku Teočačke ulice, opština Novo Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na parceli površine 519 m2 i ima direktan pristup sa javnog asfaltiranog puta. Objekat se sastoji od dvije etaže sa dva zasebna ulaza. Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 54.800 KM, 130,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 130 m2 i nalazi se na parceli površine 2200 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila. Druga etaža se sastoji iz dvije spavaće sobe. Grijanje je na drva. Pored kuće nalaze se dva plastenika. Posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 55.000 KM, 110,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća prizemlje+sprat starije gradnje ali donedavno se u njoj zivjelo.900m od centra Zivinica.600m2 okućnice dolazi uz kuću zemlja pogodna i za gradnju.Kuća ima potrebnu svu dokumentaciju,struju,vodu i telefonski prikljucak.CIjena iznosi 55000KM.U prizemlju soba i 2 velika podruma,na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 57.000 KM, 121,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthouse sa tri spavaće sobe površine 121.25m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Četverosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 121.25m2....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Par Selu, pored puta Tuzla-Aerodrom, odnosno u blizini raskrsnice (Tuzla - Aerodrom D.Dubrave - Živinice) Udaljenost od Tuzle 7 km. Udaljenost od trgovine Bingo 500 m. Kuća je na sprat, dimenzije 8x8,6 m. Kuća posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Tasovčićima u blizini magistrale. Ima dve stambene jedinice od po 60m2. Mogu se preurediti u jednu stambenu jedinicu. Jedna stambena jedinica je potpuno renovirana i useljiva. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 60.000 KM, 120,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na sunčanoj strani,pored džamije i trgovačkog centra.Okućnica je zidana ogradom od finog kamena i željezne ograde.Sve je zidano iz prvoklasnih materijala.Ostale informacije na telefon 0038640487487 ili na mail sani.vranic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, 60.000 KM, 128,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 65.000 KM, 120,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ukljuceno: -Voda -Struja -Kanalizacija -Telefonski prikljucak -Stala -60 Ari oko kuce Kontaktirajte Rodoljuba na +381 60 3826 339 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 65.000 KM, 120,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća na dvije etaže - novogradnja u naselju Podlugovi u općini Ilijaš, u ravnici u blizini ceste prema Brezi. Prizemlje kuće je useljivo, struje je priključena a kuća posjeduje odobrenje za građenje! Sve informacije na telefon: 061330 522 ili 066 666 013 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, DONJE MOŠTRE, 65.000 KM, 126,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je izgrađena 1988.godine. Nalazi se na udaljenosti ca. 100m od magistrale Visoko-Kakanj. Poslovni prostor se sastoji od dvije prostorije, od kojih je jedna opremljena stalažama i pultom za prodavnicu. Gornji sprat ćine dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, kao i balkon....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 65.000 KM, 130,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRNOVO, 70.000 KM, 120,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dva odvojena apartmana, jedan je površine 42 m2 a drugi ima 78m2. Svaki apartman ima svoje kupatilo. Objekat se nalazi na oko 250 metara od ski staze. Posjeduje kotao na struju i kotao na čvrsto gorivo. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 70.000 KM, 125,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 75.000 KM, 120,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Po dogovoru Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 75.000 KM, 130,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U IZGRADNJI NA ULASKU U BLAGAJ. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 77.000 KM, 110,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-stambeno-poslovni-objekat-orasko-brdo-bospetrovac/1254 .

 
 
 
  Kuća, GORAŽDE, 79.000 KM, 120,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom u Gorazdu blizu autobuske stanice. Kuca je na dva sprata, po 60m2. Zasebni ulazi. Kuca ima plocu, garazu i na lijepom je mestu. Vlasnistvo 1/1. Cijena je 39 000 Eura. Možete se javiti na telefon 038 221 658 ili na email dragica52@verat.net. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 80.000 KM, 112,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poluuseljivu kucu sa dva kata površine 112m2,sa prikljuckom na vodu,el.struju i telefon.. Kuca je uplanjena i gradena sa gradevinskom dozvolom.. Uz kucu se prodaje 450m2 zemljista. Kuca se nalazi uz glavnu cestu 1Km do centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u turistickom mjestu Kiseljak opstina Zvornik. Kica je opremljena,garaza,ostava,podrum,tel.prikljucak,struja,internet,voda,kablovska,pomocni objekti. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poštovani, prodajem: 1. novu namještenu kuću dvokatnicu cca 130 m² + veliki tavan 2. okućnica s voćnjakom cca 1.000 m² 3. bukova šuma 1.200 m² Kuća se nalazi u Međeđi srednjoj i odmah je useljiva. Dakle, kuća je izgrađena 2015 g. i namještena na obadva kata. Nova kupaonica, nova....

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine cca 130m2 u ulici Braće Knežića (Brankovac), u Mostaru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi jednosoban stan površine 60m2. Na spratu se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, hodnika. Na krovu se....

 
 
 
  Kuća, VLAŠKOVO, 83.000 KM, 120,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Ilijaškom naselju Vlaškovo, nedavno sagrađena. Naselje Vlaškovo se nalazi na 1,5 km od centra Ilijaša, posjeduje svu infrastrukturu. Ambijent naselja idealan za porodične ljude. Jedan sprat kuće je u potpunosti i kvalitetno opremljen te nastanjen. Sve informacije na 061 330....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 85.000 KM, 120,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja se kuca, stala s garazom i ukupno 20 dunuma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 85.000 KM, 125,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

dimenzije 8,5x11,5+terasa 3x7,P+S+P,na odlicnoj lokaciji,kuca se nalazi na izlazu iz srebrenika prema orasju,300m od semafora na desnoj strani,500m od samog centra,u neposrednoj blizini tus centra,konzuma,bekoshopa,hipomarketa,papiri su 1/1,posjeduje urbanisticku dozvolu,svoj put,kuca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 86.000 KM, 130,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Centru Sarajeva u ulici Vrazova. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 87.000 KM, 110,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na sprat sa nusprostorijama.Plac od 600 kvadrata plus vocnjak od 800 kvadrata. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 95.000 KM, 112,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 124)

<< <1 2 3> >>