• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 2.sprat 120 m2 Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 2.sprat 120 m2 Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 2.sprat 120 m2 Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 2.sprat 120 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 299.889 KM, 120,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca na Sedreniku na placu povrsine 396 m2. Kuca je 8.5 x 8.5 ukupno 120 m2. Sasatoji se iz prizemlja i sprata od po 60 m2. Prizemlje se sastoji iz kuhinje i trpezarije,dnevnog boravka,spavace sobe,kupatila i hodnika. Drugi sprat identican kao prvi. Kuca je 2008 godine....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJE MOŠTRE, 159.000 KM, 120,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću novije gradnje u naselju Gornje Moštre, općina Visoko. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja na samo 5 km udaljenosti od centra grada Visoko. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli pored lokalne saobraćajnice. Površina parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 119,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Safeta Pašalića na Breci, u zgradama pd bijele fasadne cigle, na drugom od dva sprata, prodajemo po svemu unikatnu porodičnu nekretninu - višesoban stan s terasom i garažom. Ali. krenimo redom: riječ je o dvoetažnom stanu južne orijentacije koji se nalazi na posljednjem, drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 180.000 KM, 124,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 124m2 u naselju Kosevo.Stan se nalazi u ulici Asima Ferhatovica na drugom spratu manje stambene zgrade,izgradjene 60-tih godina.Stan se sastoji od dvije etaze koje su trenutno povezane unutrasnjim stepenistem ali mogu biti koncipirane i kao dvije,odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje četverosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u naselju Skenderija u ulici Podgaj u stambenom objektu novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu i po struktruri je četverosoban ukupne površine 100 m2. Kompletan stan je u potpunosti kvalitetno opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 119,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni stan od 119m2 udaljen sto metara od Vijećnice. Sagrađen prije deset godina sa najkvalitetnijom gradnjom. Prozori na sve četiri strane, sa pogledom na Stari Grad i Trebević. Na prvom spratu je veliki dnevni boravak od 30m2, trpezarija , kuhinja, veliki podest sa ugrađenim....