• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 2.sprat Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 2.sprat Najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 2.sprat Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 2.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TUZLA, 210.000 KM, 150,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća stambene površine 150 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji u mjestu Gornja Tuzla. Sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja, a izgrađena na zemljišnoj parceli površine 529 m2. Na prizemlju se nalazi jedna velika prostorija sa kuhinjom i kupatilom. Na prvom spratu se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 790.000 KM, 107,00 m2 cca 7380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor kacelarijskog tipa, koji se sastoji od stepeništa površine 8,85m2, korisnog kancelarijskog prostora površine 107,79m2 i uknjižene terase površine 337,75m2, sve ukupno u zemljišne knjige uvedeno sa 454m2. Prostor se nalazi na drugom spratu manjeg poslovnog....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 694.274 KM, 448,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO ZA 50.000 KM Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u mirnoj gradskoj ulici izdvojenoj od buke i prometne gužve, u samom centru grada što osigurava....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 129.999 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca na dva sprata,prvi sprat 65m2,drugi sprat 65m2 ima odvojen ulaz plus ljetnja kuhinja na sprat 60m2. ispred prve kuce je parcela od 1000m2 kroz koju ide potok, iza ljetnje kuhinje nalazi se druga parcela od 1300m2 na kojoj se nalazi supa i objekat sa strujom,vodom i dozvolom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 62,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan sa garažom u ulici Kneza Višeslava 35 u Mostaru. Stan je 62m2 i nalazi se na drugom spratu. Ima dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Stan takođe ima podrum i garažu od 18m2. Nalazi se tačno preko puta trgovačkog centra Mepas, dakle u strogom centru....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 400,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoizgrađena kuća površine 400 m2 sa baštom i garažom, u ulici Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kotlovnica, dvije garaže i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 54,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan u Starom gradu ulica Obala kulina Bana na drugom spratu. Stan posjeduje dnevnu sobu,kuhinju,kupatilo i spavaću sobu. Iz stana se pruža pogled na zgradu opštine stari grad. Dobra lokacija u neposrednoj blizini samog centra grada. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 430.000 KM, 101,00 m2 cca 4260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2025.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-nov-stan-ozimice-2-bihac/1357 Nije za svakoga. I baš zato vrijedi više. Ekskluzivan stan na prodaju – Bihać, Ozimice II Ako tražite samo još jedan stan – preskočite ovaj oglas. Ako, međutim, tražite prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine 2.sprat (379)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?