• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 2.sprat balkon Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine 2.sprat balkon Najn - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 2.sprat balkon Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 2.sprat balkon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 600.000 KM, 50,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2019.,

www.gold.ba

na prodaju je novoizgrađeni ekskluzivni višenamjenski stambeno-poslovni objakat u Sanskom Mostu u industrijskoj zoni Šejkovača. Na zemljišnoj parceli uknjižene površine 3892m2 izgrađen je ovaj višenamjenski stambeno-poslovni objekat spratnosti prizemlje i dvije etaže (P+2) ukupne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 176.400 KM, 84,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje atraktivan stan u Izvoru : Stan se nalazi na drugom spratu, novoizgradjene zgrade IZVOR . Stan je u zgradi koja je završena, dakle useljiv i jedan od ljepših stanova, ima otvoren pogled, dvostrano orjentisan. Sadrzi : dvije spavace sobe dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.800 KM, 104,00 m2 cca 4810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 104 m2 i nalazi se na parceli površine 301 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od garaže i poslovnog prostora. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe sa izlazom na balkon i kupatila. II sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 150.000 KM, 72,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

stan povrsine 72m2 ulica Marsala Tita 82, strogi centar grada kod starog kina Zvijezda, adaptiran 2003 godine, sastoji se od dvije spavace sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, ostava, dva balkona, kupatilo, wc na drugom spratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 340.000 KM, 61,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderno renoviran dvosoban stan na drugom spratu zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Orijentacija stana je ISTOK. Površinu stana 61m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Kuća, JEGINOV LUG, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 200 kvadrata sa voćnjakom i pomoćnim objektima i 50 duluma zemlje (uvezano) i 3 duluma šume. Kuća ima dva sprata, na prvom spratu su kuhinja i dnevni boravak, dvije sobe i kupatilo, takodje na drugom spratu su dnevni boravak i kuhinja kao i dvije sobe sa terasom i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine 2.sprat balkon (243)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)