• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, MOSTAR, 135.000 KM, 75,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se dvosoban stan u Mostaru u ul. Fra didaka Buntića. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, površina stana je 75m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dvije sobe, dimenzija (4x4 i 5,20x4, veliki hodnik, kupatilo, WC i balkon koji je natkriven. Stan....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, Obličevo 1, 9.000.000 KM, 5000,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

OPIS NEKRETNINE Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na samom ulasku u grad Mostar,mjesto se zove Sutina,tacnije 2 km od centra grada,plac se prostire uz put M17 (put Mostar-Sarajevo) do rijeke Neretve.Širina placa je cca 70m uz put i siri se prema Neretvi. Plac je pravilnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 180.000 KM, 100,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuca u Bosanskoj Krupi ! - preko puta supermarket Balkic Impex - namještena i useljiva kuca - centralno grijanje na pelet ili struju - dodatni objekt - garaza+dodatno dvorište Cijena: 90.000€ (180.000 KM, cijena nije fiksna) Moze zamjena za stan u Cazinu (po....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište sa kompletno adaptiranom kućom površine 519m2. Udaljenost imanja od centra grada je 5 min. Kuća se sastoji od dvije sobe, podrumskog prostora. Kompletno imanje je lijepo uređeno, ograđeno i uljepšano sadnicama. Objekat posjeduje i dozvolu za nadogradnju. Za sve....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu u srebreniku,062177611 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 88.000 KM, 49,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Mostaru, naselje Bijeli Brijeg, kod nove bolnice. Sastoji se od: predsoblja, dnevne i spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa WC i 2 balkona (+ odjeljak u podrumu). Visoko prizemlje, kvadratura 49 m2, vlastništvo 1/1 (uredno).Stan nije renoviran.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 (2279)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)