• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije atraktivno

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije atraktivno" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MOSTAR, Obličevo 1, 9.000.000 KM, 5000,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

OPIS NEKRETNINE Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na samom ulasku u grad Mostar,mjesto se zove Sutina,tacnije 2 km od centra grada,plac se prostire uz put M17 (put Mostar-Sarajevo) do rijeke Neretve.Širina placa je cca 70m uz put i siri se prema Neretvi. Plac je pravilnog....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 209.930 KM, 117,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je atraktivna parcela površine 275 m² smještena na jednoj od najtraženijih lokacija u Mostaru – svega 50 metara od hotela Radobolja (bivši hotel Bevanda). Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku zbog svog izuzetnog položaja i pristupačnosti, jer posjeduje prilaz sa čak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 600.000 KM, 338,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se novoizgrađena I atraktivna kuća površine 338 m2, izgrađene na parceli od 905 m2 u naselju Ši Selo – Vrapče u Tuzli. Kuća se sastoji od podruma, terase i 5 stanova, te dva natkrivena parking mjesta. Svaki stan ima odvojeno strujno brojilo zasebno. Kuća je orjentisana tako....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Apartman, VISOKO, 45.900 KM, 28,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Apartman 28 m2 u Centru Visokog, prazan i od odmah useljiv. Nalazi se u kuci u prizemlju, ali sa zasebnim ulazom. Duzina 8,50 x 3,30 m Trenutno je uredzeno kao poslovni prostor, ali sa malo zahvata se preuredi u jednosoban dugi Apartman sa tusem i wc i mini kuhinjom. ili....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 360.000 KM, 250,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO! SNIŽENO! SNIŽENO! SNIŽENO! Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 12-25 Tip ponude: prodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 306.000 KM, 240,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju je atraktivna parcela površine 832 m2, smještena duž magistralnog puta M17, čime pruža izuzetno povoljan prilaz, te ima i drugi prilaz iz ulice Braće Knežića. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 atraktivno (54)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)