• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije atraktivno parking

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije atraktivno parking" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 600.000 KM, 338,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se novoizgrađena I atraktivna kuća površine 338 m2, izgrađene na parceli od 905 m2 u naselju Ši Selo – Vrapče u Tuzli. Kuća se sastoji od podruma, terase i 5 stanova, te dva natkrivena parking mjesta. Svaki stan ima odvojeno strujno brojilo zasebno. Kuća je orjentisana tako....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Zemljište, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

10.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – poduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 63.000 KM, 59,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten dvosoban stan površine 59 m2 pozicioniran na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u naselju Alipašino polje, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na balkon. Stan je renoviran....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 410.700 KM, 390,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-ozimice-1-bihac/746 U naselju Ozimice 1, ulica Bužimska, prodaje se kuća građena u dvije stambene etaže kompletno završena. Posjeduje tri spavaće sobe, dvije dječije sobe, dva dnevna boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 500.000 KM, 540,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Profesionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvije kuće sa zemljištem na Ilidži, Kasindolska ulica, općina Ilidža, Sarajevo.Predmetne nekretnine su smještene na zemljištu ukupne površine 2208 m2, a istom se pristupa direktno iz Kasindolske ulice. Kompletno zemljište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 atraktivno parking (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)