• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije do 120000 km što manje

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 najnovije do 120000 km što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Koševo, 10.000 KM, 11,00 m2 cca 910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2023. - 10.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

zidani objekat,bivši poslovni prostor,rađena dotava brze hrane.objekat je sav u ploćicama i ima razvedenu struju.garaža je velika11m2 + 11m2 prilaza.papiri spremni za notara.mob 061 386 709 i 062 454381. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 14.300 KM, 13,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garaza, 13 m2, na prodaju. Garaza se nalazi na Ilidzi, naselje Pejton. Cjena po kvadratnom metru je 1100KM, ukupno 14300KM. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 16.000 KM, 15,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Ima vodu, struju, internet,telefon,alarm,nadzor,klimatiziran,potpuno nov,papiri uredni,sve NOVO i UREDNI PAPIRI 1/1....NOVOGRADNJA CENTAR GRADA.....Za frizerske salone,predstavništva,trgovine,kozmeticke salone.... Dubrovacka ulica - TC Piramida-NOVOGRADNJA.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 39.000 KM, 20,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

klima u prostoru,alarm,video nadzor objekta kompletnog,grijanje+hladenje,podzemna garaža---NOVOGRADNJA--,pogodno za sve namjene....useljivo i dostupno odmah. Stjepana Radića - Tržni centar Mostar.

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 38.000 KM, 20,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u odlicnom stanju pogodan za sve vrste samostalnih djelatnosti kao i za ured preduzeca Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 32.500 KM, 20,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

poslovni prostor se nalazi u Vila Neretvi i ima najbolju poziciju u poslovnoj zgradi.Ima grijanje+hlađenje razvedeno,alarm,fizička i tehnička zaštita,useljivo je odmah.Vlasništvo i papiri 1/1. Vila Neretva-Lacina ulica.

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 32.000 KM, 20,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.sivricnekretnine.com

klima,alarm,zaštitne rešetke,nov prostor,mokri cvor potpuno renoviran,prilaz sa betona,ima parking,pogodan,za predstavništva,salone,agencije,urede,vlasništvo i papiri 1/1.... Ante Starcevica - Zgrada Ledara.

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 35.000 KM, 21,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor, na novo uađene instalacije vodovod, struja, kanalizacija. U wc-ju šola in tuš kabina. Gradsko centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 1800 km/m2 do 120000 km što manje (1379)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)