• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 interfon

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 interfon" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.215 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, CAZIN, 336.000 KM, 112,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 112,45 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen savremenim liftom na 7-om spratu, sa....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 328.496 KM, 112,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.indomio.ba

Strogi centar - stan sa tri spavaće sobe Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 112,45 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 369.495 KM, 105,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa tri spavaće i dva kupatila Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 interfon'
238.119 KM
265.000 KM
230.702 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 360.000 KM, 105,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor ul. Hamdije Kreševljakovića Prodaje se moderno adaptiran nenamješten poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela Marriott.....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 236.000 KM, 82,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

U strogom centru Grada Cazina nudimo ???????????????? ???????? koji je u završnoj fazi izgradnje smješten ???? ?????????? ???????????? stambene zgrade. ???????? ???? ????????š?????? ???? ????.???? ???? kojeg čine sljedeće prostorije: hodnik, kupatilo, unutarnja ostava, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 130.000 KM, 81,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nedavno urađena fasada i izolacija stiroporom PVC otvori 2 klime Ulaz za 12 stanova Interfon Nedavno ugrađen novi lift. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 79,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u ulici Stijepana Radica na sedmome katu stambene zgrade u Mostaru, ulica S.Radica ,sprat 7,u zgradi izgradenoj na cestici 2846/3,koji se sastoji od dvije spavace sobe, dnevnog boravaka, kupatila ,wc sa kupatilom, 1x balkon koji je okrenut ka istoku, kuhinje i trepezarije....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 179.000 KM, 75,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u Dubrovackoj ulici u Mostaru, u novogradnji u SPO OAZA, na prvome katu stambene zgrade ,Pod nazivom OAZA. Stan je u potpunosti nov i neuseljen,.zgrada gradena po najnovim standardima gradnje,vrhunske kvalitete i posjeduje parking prostor okolo same zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 182.000 KM, 64,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je Trosoban stan površine od 64 m2 koji se nalazi na Č?????????????? spratu stambene zgrade koja je u završnoj fazi izgradnje, a nalazi se u strogom centru Grada Cazina odmah iza bivše robne kuće. Zgrada u kojoj se stan nalazi predstavlja jedan od ljepših projekata u Gradu....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Luke u Visokom, na četvrtom spratu, dvostrano orijentisan. Nedavno je kompletno renovirano kupatilo, parketi, zidovi, a i na cijeloj zgradi je urađena fasada i promijenjen krov. Grijanje je centralno. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 115.000 KM, 59,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

2,5-soban stan na Grbavici Stan je dvosoban, s tim da je trpezarija preuredjena u dodatnu sobu. Nalazi se na drugom spratu. Dvije sobe gledaju na jug, dok treca gleda na zapad tako da je stan vrlo osucan tokom citavog dana. Plinsko etazno grijanje, klima, kablovska, internet, interfon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 58,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Marindvoru u blizini svih važnijih institucija, kampusa i autobuske stanice. Ulaz na interfon uz videonadzor, uređeno stubište i nove liftove. Stan se prodaje namješten ili nenamješten (po dogovoru). Stan u iznimno dobrom stanju.....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.000 KM, 52,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan moderno opremljen,kompletno renoviran. Nove instalacije struje,vode,plinsko grijanje,ispod keramike ima i podno grijanje,nova stolarija,parket. Odlican raspored.Ima svoj podrum. Zgrada na tri sprata,mirno,ispred i iza park,ulaz sa interfonom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 151.500 KM, 49,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se izuzetno lijep i namješten trosoban stan površine 49m2 na Stupu, Ilidža.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Prodaje se potpuno namješten, a u stanu je ugrađen i klima uređaj za hlađenje i grijanje.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 158.000 KM, 46,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se funkcionalan dvosoban, odlično održavan, djelomično renoviran stan na lokaciji Dobrinja 3 u ulici Kasima Prohića, u uređenoj stambenoj zoni sa prostranim zelenim površinama, dječijim igralištima, velikim parking prostorima, u blizini glavne saobraćajnice....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 105.000 KM, 45,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se vrlo lijep nov stan u novoj zgradi u Mostaru u ulici Blajburških Žrtava bb, na cetvrtom katu stambene zgrade. Stan se prodaje sa luksuznim nopvim namještaje i elektricnim aparatima i Novi parketi, PVC, stiropor fasad, zgrada ima lift, interfon,..Vlasništvo i papiri....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 58.100 KM, 45,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban nov apartman u objektu Winter Park Residence, Bjelašnica, općina Trnovo. Objekat Winter Park Residence nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji na Bjelašnici sa otvorenim pogledom na skijaški centar Babin....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 84.000 KM, 35,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u stambeno poslovnom objektu u naselju Vatikan,u Mostaru,zgrada koja ima dvije lamele i zasebne ulaze u lamele.Vanjski otvori su PVC visoke toplinske izolacije,po najnovim standardima ugradnje,i niske potrošnje energije.Klimatizirano, kupaonice po najnovim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 49.900 KM, 34,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Super ponuda!!Centar Grada!! Nov Stan na prvom spratu u novoizgradenoj modernoj zgradi u Sanskom Mostu.Mirna lokacija ,A u Centru Grada.Stan je komplet namjesten novim namjestajem,a moze i bez namjestaja.Ispod stana smjestena je trgovina,u blizini sportska dvorana,poslovni centar....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)