• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 269.982 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 580.000 KM, 170,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

kuca na moru preko puta Neuma u Hrvatskoj,prvi red do mora,parking,tri odvojena apartmana Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, DONJA VOGOŠĆA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Donja Vogošća, Općina Vogošća, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. #Nalazi se na 5 km udaljenosti od centra Vogošće i 5....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 570.000 KM, 170,00 m2 cca 3350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa 2 stambene jedinice ukupne površine 170m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od dva zasebna ulaza, ostave i....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 330.000 KM, 169,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se lijepa kuća atraktivne boje i novije gradnje, sa garažom, pomoćnim objektima, uređenim dvorištem i sportskim terenom u naselju Bistarac Donji, u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod, Video nadzor.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 169,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 (1939)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)