• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 najnovije pala cijena

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 123,00 m2 cca 1220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m², građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 203.500 KM na 183.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 183.100 KM, 67,00 m2 cca 2730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 203.500 KM
01.05.2026 - 183.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.realitica.com

Na odličnoj parceli od preko 1.200 kvadrata, u blizini glavne ceste u Vogošći, a okruženoj bujnom vegetacijom, nalazi se kuća od 67 kvadrata stambenog prostora, uz prostran podrum te tavanski prostor. ; Hotonj .

 
 
 
 
-6%

Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m². Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m², ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 pala cijena (13)
  • federacija bosne i hercegovine do 3200 km/m2 do 170 m2 najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)