• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon" pronađeno 74 nekretnina - prosječna cijena 1.169 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 89000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • adaptiran
    • pogled na more
    • moderan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 754.000 KM, 210,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju etažirana stambeno-poslovna zgrada u naselju Pejton, Ilidža sa okućnicom od 455m2, ukupne uknjižene površine osnove objekta od 127m2, spratnosti prizemlje + tri sprata, prizemlje objekta sadrži etažiran poslovni prostor opremljen svim nepohodnim sadržajem za obavljanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon'
600.000 KM
449.857 KM
300.012 KM
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Objekat pogodan za vikendicu ili mini ugostiteljski objekat na Pridolcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine oko 250 m2 na placu od 680 m2 u naselju Nedžarići. Sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na spratu (visoko potkrovlje) nalaze se 3 spavaće sobe i WC. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 499.000 KM, 230,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću površine 230 m² u ulici Radnička. Riječ je o nizu kuća smještenih iznad naselja kojim dominiraju zgrade od žute fasadne cigle. U neposrednoj blizini je Discover Me Academy vrtić inspiriran Montessori metodom, za pet minuta šetnje ste u Zagrebačkoj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 437.000 KM, 230,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Vrhunski pogled 4 zasebne etaže Vlastiti parkirni prostor plus garaža Lijepa okućnica s vrtom Masline, smokve, loza, murva, oleandri, četinjače, ružmarin, lavanda, mirta, . . . Uređen interijer Sve je funkcionalno, ne zahtijeva nikakva ulaganja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, BREZA, 420.000 KM, 220,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje cca 15000 m2 sa kućom i pomočnim objektom u naseljo Banjevac općina Breza. Imanje je u jednoj cjelini sa dva asvaltirana prilazna puta i svim potrebnim priključcima voda, struja, kanalizacija. Imanje je kompletno ograđeno i kultivisano sa vočnjacima i baščama te....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 410.000 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group objavljuje oglas za prodaju kuće u Pofalićima. Kuća ima dva sprata i 990m2 zemljišta, sa pogledom na grad. Detaljnije informacije na broj tel.:065/994483 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 250,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 375.123 KM, 210,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Odlicno mjesto, ulica dosta mirna... pripremiti se za male radove. Za vise informacija i za slike...poslajite mi Mail preko smsm poruke... hvala Adi 0032 473 486931 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 240,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2 kuce na dva placa,jedan pored drugog.Nova kuca ima 240 m2 i nije uknjizena,stara ima oko 100 m2.Nalaze se na Mostarskom raskrscu,uz samu glavnu cestu.Za sve informacije nazvati na broj 00381606233505 Dusko Krtolina Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 230,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 320.000 KM, 250,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji za razlicite poslovena novoj zaobilaznici prema granicnom prelazu Maljevac,prije komplexa Sudo Luka..Poslovni prostor je trenutno iznajmljen-Pekara Centar 2 Sve ponude ce biti uzete u obzir. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BINJEŽEVO, 310.000 KM, 225,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću sa zemljištem u naselju Binježevo, općina Hadžići. Predmetna nekretnina se nalazi u blizini magistralnog puta Mostarsko raskršće - Hadžići. Predmet prodaje je šest parcela ukupne površine 6.437 m2. Dvije parcele do javnog puta su građevinske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru sa prelijepim pogledom na grad. Dva stana po 90 m2, dvije garaze, kotlovnica...Vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 220,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću unaselju Blagovac II Kuća je izgrađena na placu od 581 m2, 2009 godine.Površina kuće je cca 220 m2, a čine je tri etaže Kuća je u dobrom i useljivom stanju.Ima omogučen prilaz i jedno garažno mjestoPrizemlje čini jedna velika prostorija gdje je dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 280.000 KM, 225,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je ranč izgrađen u Dalmatinskom stilu u naselju Trnovi opština Velika Kladuša. Na ranču se nalazi novoizgrađena kuća gradnja 2015 godine u dvije etaže sa nekoliko pomoćnih objekata. Pomoćni objekti se koriste za uzgoj domaćih životinja i sitne živine. Parcela na kojoj se....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 273.826 KM, 225,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2025.,

www.indomio.ba

Ranč u dalmatinskom stilu V. Kladuša Na prodaju je ranč izgrađen u Dalmatinskom stilu u naselju Trnovi opština Velika Kladuša. Na ranču se nalazi novoizgrađena kuća gradnja 2015 godine u dvije etaže sa nekoliko pomoćnih objekata. Pomoćni objekti se koriste za uzgoj domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 190.000 KM, 210,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

????PRODAJE SE U POTPUNOSTI NAMJEŠTENA KUĆA ➡️Lokacija: Naselje Semizovac, općina Vogošća, Kanton Sarajevo, Bosna i Hercegovina. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja kod ušča rijeke Ljubine u rijeku Bosnu. ➡️Površina: Kuća je površine 190 m². Od toga 63 m² otpada na podrum u sklopu....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Doglodi, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od stupske petlje. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli površine 733 m2. Pristupni put do parcele je asfaltirann. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 250,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima odmah pored vode sane. Sve komunalije ispravne.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 180.000 KM, 250,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

kuca posjeduje uredne papire za sve djelatnosti ima dozvole Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, MORANČANI, 170.000 KM, 240,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom od 4100 m² i pomocna zgrada 15 x 5,5 sa vodom i strujom. Kuca na kat i Papiri 1/1. Kuca se nalazi u selu Ljubace-Morancani na raskrsnici glavnog Puta (Tuzla Zivinice) prema Pascima. Kuca je na dobroj lokaciji 50 m od glavne magistrale. U blizini su prodavnica,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 74)

<< <1 2> >>