• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine do 330000 km Zadnji - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine do 330000 km Zadnji - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine do 330000 km Zadnjih 7 dana

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine do 330000 km zadnjih 7 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.905 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • kablovska
    • adaptiran
    • 2.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.893 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine do 330000 km zadnjih 7 dana'
185.000 KM
  Stan, CAZIN, 238.119 KM, 87,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 225.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

KOZLOVAC – Odlična parcela površine 3133 m2, pored glavnog puta ; Kozlovac, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 351.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Stup, u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 178.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Muhameda i Vladimira Mehmedbašića, novogradnja Nova Dobrinja. ; Lukavica .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 168.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na Palama, ulica Kalovita Brda. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM