• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 4700 km/m2 parking

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 4700 km/m2 parking" pronađeno 173 nekretnina - prosječna cijena 1.902 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, NEUM, 1.300.000 KM, 281,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Neumu , ulica Mimoza , prvi red do mora . Centralni dio Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaliv. Kuća se nalazi na parceli površine 322 m2 dok je ukupna stambena površina objekta 281 m2. Objekat ima 3 sprata, sastoji se od 7 studio - apartmana i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja pentohuse u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Generala Mehmeda Alagića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na posljednja dva sprata zgrade sa liftom i čine ga ulazni hodnik, hodnik, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 433.530 KM, 96,00 m2 cca 4520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan na 22. spratu u Sarajevo Tower na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, općina Novo Sarajevo. Stan površine 96.34m2 čine dnevni boravak i trpezarija, tri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 4700 km/m2 parking'
288.600 KM
414.481 KM
360.000 KM
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 1.100.000 KM, 250,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.374 KM, 72,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 638.400 KM, 152,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 454.627 KM, 111,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 349.000 KM, 86,00 m2 cca 4060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedan od modernijih i kvalitetnijih stanova u Istočnom Sarajevu. Ulica Spasovdanska i zgrada neobične arhitekture sa vrhunskom mikrolokacijom. Površina stana je 86 kvadrata, zgrada gradjena prije 2 godine, lift, vlastiti parking za 2+ auta pod rampom, dizajnerski opremljen i prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 303.615 KM, 78,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan četverosoban stan u Centru Četverosoban stan površine 77,85m2.Nalazi se na 5 spratu stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemal Begova, opština Centar. Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 341.250 KM, 88,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 87,50 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 420.000 KM, 113,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ekskluzivan troiposoban stan sa garažom - u novogradnji na Skenderiji, smješten na drugom spratu stambene jedinice koja ima lift, ulica Podgaj, opština Centar - Sarajevo.# udaljenost od Njemačke ambasade do stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 470.000 KM, 128,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se fantastican stan od 128m2 na Merhemica trgu.Stan se nalazi na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Trostrano je orijentiran i savrseno osvijetljen tokom citavog dana.Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od cca 10m2,trpezarije,kuhinje,cetiri....

 
 
 
  Apartman, BIJAKOVIĆI, 340.000 KM, 96,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan površine 96 m2 Ulazni hodnik površine 6 m2 Garaza površine 24 m2 Cijena stana 360 000 KM Cijena garaze 20 000 KM Stan u Medjugorju na adresi Vukovarska 9c, Bijakovići opcina Čitluk. 4.kat (bez lifta) Godina izgradnje: 2005 (renovacija 2020) Potpuno opremljen: dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.446.480 KM, 430,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Predmetna nekretnina je uknjižena kao stambeno-poslovni objekat i nalazi u naselju Pejton, na izvanrednoj i vrlo traženoj lokaciji, 700 metara od centra Ilidže, odnosno do tramvajske stanice u centru Ilidže. U blizni je izlaz na autoput M17 i za desetak minuta se stiže u centar Sarajeva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSUŠJE, 1.450.000 KM, 470,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Stambeni objekt u izgradnji, nalazi se iza restorana Antik, u neposrednoj je blizini gradskog vrtića i osnovne škole. Završetak radova predviđen je za kraj tekuće godine. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.433 KM, 137,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba prodaje penthouse sa tri spavaće sobe u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 1.100.000 KM, 362,00 m2 cca 3040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor se nalazi u ulici branilaca sarajeva 20 -upi zgrada ima 362 m2 . renoviran je ima jedno parking mjesto . prostor se sastoji od 12 kancelarija wc,kuhina i balkon . zgrada ima 24 satni video nadzor,cuvara i alarm. mozete nas konktaktirat na 061 219 548 ili nam poslati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 411.000 KM, 136,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja završeni pokazni stan u novogradnji Villa Terrazza Sarajevo. Stan označen kao stan A2 i po strukturi je to četverosoban stan. Površina stambenog prostora je 120 kvadrata, površina pripadajuće terase je 94 kvadrata, i bašte 50 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 630.000 KM, 210,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine objavljuje prodaju stambeno - poslovnog objekata u opcini Stari grad, naselje Bistrik. Objekat se nalazi na raskrsnici dvije ulice, sa odlicnim pristupom. U prizemlju je poslovni prostor sa tri vanjska parking mjesta, a na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 450.000 KM, 150,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se etaža kuće, nedavno adaptirana sa terasom i prelijepim pogledom na more, namješteno, vlasništvo 1/1, papiri uredni 100%. kuća se nalazi u ulici prema hotelu Neum. Površina etaže je 86m2, terase 45m2, terasa iza kuće 30m2 i jedan apartman 26m2 koji je takoše namješten. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 899.665 KM, 312,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se samo stojeća kuća u naselju Ramići (vazdušna banja) općina Hadžići. Objekat se nalazi na placu od 5436 m2 od ćega je dvorište, parking, igralište,mjesto za bazen,stadion zauzimaju cca 1500 m2. Ostalo zemljište cca 3936 m2 je pod voćem i dijelom trava. Imanje je komplet....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 236.000 KM, 82,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.realitica.com

U strogom centru Grada Cazina nudimo ???????????????? ???????? koji je u završnoj fazi izgradnje smješten ???? ?????????? ???????????? stambene zgrade. ???????? ???? ????????š?????? ???? ????.???? ???? kojeg čine sljedeće prostorije: hodnik, kupatilo, unutarnja ostava, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, CAZIN, 230.702 KM, 82,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2025.,

www.indomio.ba

U strogom centru Grada Cazina nudimo koji je u završnoj fazi izgradnje smješten stambene zgrade. š . kojeg čine sljedeće prostorije: hodnik, kupatilo, unutarnja ostava, kuhinja, dnevni boravak sa izlazom na balkon terasu, spavaća i dječja soba. Stambena zgrada u kojoj se nalazi stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 360,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik kuce sam 1/1, renovirana u jesen 2010, uradjena toplotna izolacija (10cm), petokomorna stolarija, centralno grijanje za svaki sprat odvojeno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 421.900 KM, 84,00 m2 cca 5020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten vrhunski trosoban stan u Sarajevo Toweru Trosoban stan površine 83.50m2, na 24 spratu Sarajevo Towera na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kolodvorska, naselje Malta, općina Novo Sarajevo. Stan se....