• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 5000 km/m2 zadnjih 7 dana do 120000 KM

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 5000 km/m2 zadnjih 7 dana do 120000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061611831 062665070 Kontakt i na viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 85,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Mostaru, ulica Maršala Tita 85. Površina 85 m2. Stan smješten se na prvom spratu, orijentacija jug. Stan sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik i zasebnu prostoriju u prizemlju (koristi se kao podrum, površina 25 m2).....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 120.000 KM, 88,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosobni stan u bloku 4 (iznad Litvatransa), peti sprat.Dnevni boravak, spavaća soba, djećija soba, kuhinja, trpezarija, wc, kupatilo, hodnik. Parket pod, centralno grijanje, u kupatilu tuš kabina sa masažerima. Klima u dnevnom bortavku i spavačoj sobi. Stolarija sva nova. Stan ekstra....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, MAGLAJ, 120.000 KM, 140,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana 2 sprata odvojeni ulazi.Na prvom spratu 1soba kuhinja i kupatilo. 2sprat 2hodnika kupatilo kuhinja dnevna djecija i spavaća soba. Grijanje na pelet odradeni podovi zidovi oba kupatila stolarija vanjska unutrašnja krov i fasada. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 120.000 KM, 97,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosobni stan u centru Živinica, ul. Maršala Tita br.2. Stan se nalazi na III spratu a nastao je nadogradnjom na već postojećoj zgradi. Stan je građen kvalitetno i po savremenim normama.Posebna zvučna i toplotna izolacija, dupli bočni zidovi.Stan ima vlastito etažno grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 119.000 KM, 85,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban stan (spavaca soba, djecija soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 2 balkona istok i zapad, ostava, 2 WC-a, kupatilo) - podrum - parking - centralno grijanje - kablovski prikljucak do ulaska u stan - ulaz sa 6 stanova - 85 m2 - ( ugrađena klima, satelitska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 5000 km/m2 do 120000 km (66)
  • federacija bosne i hercegovine klima barem 80 m2 do 5000 km/m2 zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)