• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine klima barem 90 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine klima barem 90 m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine klima barem 90 m2 do 5000 km/m2 1.sprat Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine klima barem 90 m2 do 5000 km/m2 1.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5200 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 1.250.000 KM, 280,00 m2 cca 4460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje / Izdaje se nenamještena, adaptirana kuća, površine 280 m² (S + P+1S), sa dvorištem površine 650 m2 sa prostranim terasama i hobi prostorom površne 100 m2, u ulici Mjedenica, općina Centar, Sarajevo. Predmetna nekretnina se sastoji od: Suteren: ulazni hodnik, toalet, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 370.000 KM, 104,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje četverosoban stan sa dva garažna mjesta i velikom terasom na Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: hodnik -13,51 m2 dnevni boravak - 26,40 m2 kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 750.000 KM, 216,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-sa-stanovima-i-poslpr-ozimice-1-bihac/1322 SNIŽENA CIJENA! Ova lokacija je idealna za zgradu, urbanu vilu, a smještena je na parceli površine 1.343m²! Kuća je trenutno pretvorena u tri stana koja imaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 91,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan površine 91m2 pozicioniran na 1.spratu zgrade u novogradnji 2010g, naselje Buća Potok, ulica Adema Buće. Po strukturi četverosoban trostrane orjentacije sa 2. balkona i 3 spavaće sobe, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 308.000 KM, 95,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u Centru, ul.Hamze Hume. Površinu 95 m2 čine dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i kupatilo. Stan je smješten na prvom spratu zgrade sa liftom tik preko puta Alipašine....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvan pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa tri poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedane kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 1.600.000 KM, 900,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO! NEKORIŠTENO!! IZDAJEMO / PRODAJEMO: LOKACIJA: Poslovna Zona Ciljuge - Živinice STAMBENO / POSLOVNI OBJEKAT-HALA: 1. Sprat u zemlji (Garaze-Magacin-Rampa-Prizemlje-Toalet) - 337m2 2. Sprat (Salon-Sala za sastanke-Toalet-Kancelarija) - 337m2 3. Sprat (LUKSUZNO OPREMLJEN PENTHOUSE....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine klima barem 90 m2 do 5000 km/m2 1.sprat (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)