• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine najnovije pala cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine najnovije pala cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine najnovije pala cijena

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 306.700 KM na 291.500 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 291.500 KM, 48,00 m2 cca 6070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 306.700 KM
27.02.2026 - 291.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Splitska. ; Kovačići .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 496.000 KM na 460.200 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 496.000 KM
20.02.2026 - 460.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 163.600 KM na 146.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 146.600 KM, 123,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 163.600 KM
17.04.2026 - 146.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju prizemna kuća u Bihaću naselje Žegar sa zemljištem, na parceli ukupne površine 5.661m2, građena 1962.godine. Kuća je useljiva. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, predsoblja, kupatila, verande, hodnika, špajze. Podovi su parketi sa keramikom. Uplanjena....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 700.000 KM na 550.000 KM dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, STOLAC, 550.000 KM, 520,00 m2 cca 1060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 700.000 KM
10.03.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2025.,

www.indomio.ba

Poslovno-stambeni objekat, Stolac – bivša Šipadova zgrada Na prodaju je atraktivan poslovno-stambeni objekat smješten u samom srcu Stoca, u staroj gradskoj jezgri, svega 50 metara od Inat ćuprije, uz obalu rijeke Bregave. Objekat ukupne površine 600 m² sastoji se od prizemlja površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine pala cijena (63)
  • federacija bosne i hercegovine najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)