• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 što manje Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 499.800 KM, 55,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 55 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 269.982 KM na 268.602 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 268.602 KM, 55,00 m2 cca 4880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 284.866 KM
14.02.2026 - 285.070 KM
15.02.2026 - 284.983 KM
17.02.2026 - 284.837 KM
18.02.2026 - 284.968 KM
19.02.2026 - 285.158 KM
20.02.2026 - 284.997 KM
21.02.2026 - 285.012 KM
22.02.2026 - 284.881 KM
24.02.2026 - 284.910 KM
25.02.2026 - 285.012 KM
26.02.2026 - 284.997 KM
27.02.2026 - 284.458 KM
28.02.2026 - 284.895 KM
01.03.2026 - 284.954 KM
04.03.2026 - 285.172 KM
05.03.2026 - 284.997 KM
06.03.2026 - 285.172 KM
08.03.2026 - 284.895 KM
10.03.2026 - 283.496 KM
12.03.2026 - 284.895 KM
14.03.2026 - 284.997 KM
21.03.2026 - 284.749 KM
22.03.2026 - 284.997 KM
24.03.2026 - 284.793 KM
25.03.2026 - 284.954 KM
26.03.2026 - 269.969 KM
28.03.2026 - 270.217 KM
29.03.2026 - 270.921 KM
30.03.2026 - 270.010 KM
01.04.2026 - 269.651 KM
02.04.2026 - 270.148 KM
03.04.2026 - 270.051 KM
05.04.2026 - 269.582 KM
07.04.2026 - 270.176 KM
08.04.2026 - 270.203 KM
09.04.2026 - 270.134 KM
10.04.2026 - 270.038 KM
11.04.2026 - 270.686 KM
12.04.2026 - 269.927 KM
14.04.2026 - 269.831 KM
15.04.2026 - 269.982 KM
22.04.2026 - 269.499 KM
23.04.2026 - 269.789 KM
24.04.2026 - 269.913 KM
25.04.2026 - 270.259 KM
26.04.2026 - 270.397 KM
27.04.2026 - 269.996 KM
28.04.2026 - 270.438 KM
29.04.2026 - 269.720 KM
30.04.2026 - 269.969 KM
01.05.2026 - 270.107 KM
02.05.2026 - 270.976 KM
03.05.2026 - 270.272 KM
05.05.2026 - 269.900 KM
06.05.2026 - 270.148 KM
07.05.2026 - 269.955 KM
09.05.2026 - 270.797 KM
10.05.2026 - 269.913 KM
13.05.2026 - 270.010 KM
15.05.2026 - 269.982 KM
16.05.2026 - 268.602 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 55,00 m2 cca 7480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 55m2 po ZK a stvarne površine 60m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz predulaza, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 55.000 KM, 55,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

potpuno renoviran stan,parket, plasticna stolarija,nanovo uradena strujna i vodovodna instalacija Nekretnina posjeduje Balkon Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.320 KM, 56,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo dva apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do početka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Stan površine 56m2 se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, kupatila, balkona, spavaće sobe, dječije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 347.900 KM, 56,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u u lici Semira Frašte. Stan je površine 56 m2 po ZK izvatku a stvarnih 60 m2 i nalazi se na XVII spratu stambene zgrade sa liftom ( ukupno XVIII spratova). Po strukturi je trosoban.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 što manje (93)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)