• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 Najnov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 Najnov - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 60,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 68.260 KM, 60,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prije par mjeseci potpuno adaptiran stan.Potpuno nova vanjska stolarija.zamjenjene u potpunosti dolazne i odvodne vodovodne cjevi,te komplet struja u kupatilu i kuhinji.Parket zasticen i uradjen novi pod.Predivan pogled na cjeli grad kont,tel 062 896 277 030 517 337 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- renoviran stan sa terasom - prvi sprat u zgradi sa malo stanara - ugradjeni venecijaneri - parket - veoma novi namjestaj takodje na povoljnu prodaju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 340.000 KM, 61,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderno renoviran dvosoban stan na drugom spratu zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Orijentacija stana je ISTOK. Površinu stana 61m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 509.600 KM, 61,00 m2 cca 8350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Socijalno u ulici Zmaja od Bosne. Stan je površine 61m2 + 15 m2 balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta a koja ima ukupno V spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine parket 60 m2 (93)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)