• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine parking pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine parking pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine parking pala cijena 1.sprat što jeftinije 220 m2

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine parking pala cijena 1.sprat što jeftinije 220 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju za sve namjene. Poslovni prostor ima i sanitarni čvor. Na prvom spratu odvojenog ulaza uređen i namješten komforan trosobni stan s kupaonicom, posebno wc-om i špajzom. U dvorištu uređen travnjak sa roštiljem. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Travniku, naselje Pašamahala 31. - Donja Bojna (prekoputa osnovne skole "Travnik") 0. sprat (prizemlje) 60m2 - useljivo 1. sprat 80m2 - jedna soba useljiva (spavaca), voda razvedena u kupatilu 2. sprat (potkrovlje) 80m2 - useljivo Basta sa vocnjakom iznad kuce Garaza 40m2 -....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u poslovnoj zgradi (bivša modna kuća "Borac Travnik"), u središtu grada ul. Bogumilska 14 Breza, ukupne površine 229m2 a sastoji se od: - prizemlje - površine 99m2 (kancelarija 12m2 i sanitarni čvor) - I sprat - površine 128m2 - garaža - površine 12m2 Potpuno renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Izdaje se luxuzan kancelarijski prostor u naselju Kovačići u blizini OHR-a. Prostor je višenamjenski i pogodan je za NGO, predtavništva firmi itd. Prostor se nalazi na prvom spratu i čini ga veliki ulazni hol, mokri čvor, ostava te više prostorij koje mogu biti prilagođene namjeni.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine parking 1.sprat što jeftinije 220 m2 (21)