• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine useljiva što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine useljiva što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 160 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 160 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan površine 34m2 na Čengić Vili, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i špajzom i kupatilo. U prostoru kuhinje je moguće napraviti spavaću sobu izmještanjem....

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 434.000 KM, 62,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Kuća, DONJA MISOČA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća i imanje na lokaciji Donja Misoča, opština Ilijaš. Imanje se prostire na 3 dunuma (3000 m2) ravnog zemljišta, sa odličnom pozicijom, gornja strana imanja izlazi na glavnu cestu, dok donja strana izlazi direktno na rijeku Misoču, pružajući mir i prirodno okruženje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što manje do 160 m2 zadnjih 7 dana (16)
  • federacija bosne i hercegovine useljiva što manje do 160 m2 (124)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)