• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine useljiva do 57000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine useljiva do 57000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine useljiva do 57000 km 50 m2

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine useljiva do 57000 km 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 54000 KM (malo jeftiniji)
    • 59000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Farma, SANSKI MOST, 32.000 KM, 50,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2025.,

www.gold.ba

Na prodaju je jako interesantno i veoma atraktivno imanje idealno za privatni posjed za odmor i relaksaciju, za lovce, aktivnosti pčelarstva. Nalazi se na području Općine Sanski Most, tačnije u Majkić Japri na putu prema Bosanskoj Krupi. Imanje je udaljeno 700 metara južno od asfaltnog....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2025.,

www.gold.ba

KONTAKT: Agent: Hadžić Denis GSM: +387 61 782292 Tel/fax: +387 37 685500 agencija@gold.ba ili putem dopisa; [ Natrag ] Dobrodošli na www.gold.ba Agencija za nekretnine "GOLD" .

 
 
 
  Zemljište, SANSKI MOST, 51.300 KM, 50,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.gold.ba

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i osunčanom dijelu Vahidbegove ulice u Sanskom Mostu, dio naselja Alagića Polje iza restorana Camino. Ovo zemljište ukupne površine 789m2 je veoma zanimljivog karaktera, na kojem je dozvoljena gradnja stambenog objekta. Do ovog građevinskog....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 40.000 KM, 50,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.gold.ba

Prodaje se građevinsko zemljište u Sanskom Mostu, tačnije u Šehovcima na putu prema Trnovi, preko puta plaže "Kliza", udaljeno 1,3 kilometra od semafora i benzinske pumpe "HIFA" a 2 kilometra od gradskog mosta i zgrade Općine Sanski Most. Zemljište ima ukupnu površinu od 3576m2 i....

 
 
 
  Stan, TUZLA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Apartman, BUGOJNO, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednoiposoban stan u stambenoj zgradi na sedmom spratu s liftom. Stan je blizu centra sa svim servisima: banka, pošta, supermarket. Ima prelijep pogled, centralno grijanje i tavanski prostor koji omogućava proširenje stana. Sastoji se od: hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 30.000 KM, 50,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam zemlju sa dva placa sa placenim komunalijama u Mrkonjic Gradu za Stan u Visokom Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, ODŽAK, 45.000 KM, 50,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan 50 kvadrata u centru odzaka pogled na setaliste i pjacu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 50.000 KM, 51,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u zgradi, visoko prizemlje, uknjizen, dvostrano orjentisan, uz stan se dobija podrum, vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 57000 km 50 m2 (37)
  • federacija bosne i hercegovine useljiva 50 m2 (10)
  • federacija bosne i hercegovine useljiva do 57000 km (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)