• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana što skuplje do 390000 km

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana što skuplje do 390000 km" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.682 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • renoviran
    • balkon
    • grijanje na plin
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana što skuplje do 390000 km'
305.000 KM
261.997 KM
209.000 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Vreoca, 360.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju 4 duluma zemlje na Ilidži/Vreoca. ; Vreoca .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Zemljište, GNOJNICE, 220.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvije parcele ukupne površine 2967m2 u naseljenom mjestu Gnojnice,južno od Mostara.Ako tražite prirodnu sredinu,mir i tišinu,a opet blizu grada,idealna prilika.Papiri uredni,pristupni put obezbjeđen.Cijena dogovor,informacije na tel.00381603400250 ; Gnojnice .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 205.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 4.020m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Parcela je smještena u neposrednoj blizini kampusa u Rodoču. ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 172.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju je potrebna adaptacija. ; Velešići .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 154.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Đurđevik .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 145.000 KM, 72,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju etažirani sprat kuće ukupne površine 72,14m2, u Klopču. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 127.900 KM, 60,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo vikend objekat S+Pr+t, neto površine cca 60m2, izgrađen na zemljištu površine 2.186m2 u mjestu Ljubovčići kod Pazarića. Objekat je građen tokom 2013 i 2014 godine, a sastoji se od suterena dimenzija 5,2 x 4m, prizemlja dimenzija 5,2 x 6,8m i tavanskog prostora. Za suterenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 117.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Dabrobosanska. ; Lukavica .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 60.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: BJELAŠNICA: DVIJE PARCELE NA GLAVNOJ SAOBRAĆAJNICI U BLIZINI SKI CENTRA ; Bjelasnica .

 
 
 
  Zemljište, TASOVČIĆI, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA PLACA – TASOVČIĆI, ČAPLJINA ; Tasovcici .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)