• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 260000 km što jeftinije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 260000 km što jeftinije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.659 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Zemljište, TASOVČIĆI, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA PLACA – TASOVČIĆI, ČAPLJINA ; Tasovcici .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 56.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: BJELAŠNICA: DVIJE PARCELE NA GLAVNOJ SAOBRAĆAJNICI U BLIZINI SKI CENTRA ; Bjelasnica .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 260000 km što jeftinije'
140.000 KM
150.000 KM
169.000 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 60.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 127.900 KM, 60,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo vikend objekat S+Pr+t, neto površine cca 60m2, izgrađen na zemljištu površine 2.186m2 u mjestu Ljubovčići kod Pazarića. Objekat je građen tokom 2013 i 2014 godine, a sastoji se od suterena dimenzija 5,2 x 4m, prizemlja dimenzija 5,2 x 6,8m i tavanskog prostora. Za suterenski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 154.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Đurđevik .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 172.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju je potrebna adaptacija. ; Velešići .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 262.064 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .