• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 754.000 KM, 210,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju etažirana stambeno-poslovna zgrada u naselju Pejton, Ilidža sa okućnicom od 455m2, ukupne uknjižene površine osnove objekta od 127m2, spratnosti prizemlje + tri sprata, prizemlje objekta sadrži etažiran poslovni prostor opremljen svim nepohodnim sadržajem za obavljanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 216,00 m2 cca 3360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 216 m2 u osnovi 72 m2 + garaža 60 m2 nalazi se na parceli površine 1111 m2. Sasatoji se iz tri etaže. I etaža je prizemlje i sastoji se od predulaza (terase), ljetnje kuhinje, hodnika, kupatila, dvije ostave, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Objekat pogodan za vikendicu ili mini ugostiteljski objekat na Pridolcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine oko 250 m2 na placu od 680 m2 u naselju Nedžarići. Sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na spratu (visoko potkrovlje) nalaze se 3 spavaće sobe i WC. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 499.000 KM, 230,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću površine 230 m² u ulici Radnička. Riječ je o nizu kuća smještenih iznad naselja kojim dominiraju zgrade od žute fasadne cigle. U neposrednoj blizini je Discover Me Academy vrtić inspiriran Montessori metodom, za pet minuta šetnje ste u Zagrebačkoj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 437.000 KM, 230,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Vrhunski pogled 4 zasebne etaže Vlastiti parkirni prostor plus garaža Lijepa okućnica s vrtom Masline, smokve, loza, murva, oleandri, četinjače, ružmarin, lavanda, mirta, . . . Uređen interijer Sve je funkcionalno, ne zahtijeva nikakva ulaganja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje balkon (85)
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 3300 km/m2 što skuplje balkon (5)
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana do 3300 km/m2 230 m2 što skuplje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)