• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine zadnjih 7 dana do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine zadnjih 7 dana do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine zadnjih 7 dana do 130 m2 što veće

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine zadnjih 7 dana do 130 m2 što veće" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.894 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 KM
    • do 470000 KM (prosječna cijena)
    • do 560000 KM
    • do 4700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 868.000 KM, 125,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, CAZIN, 238.206 KM, 87,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine zadnjih 7 dana do 130 m2 što veće'
Na upit
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 60,94 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivan , prostran salonski dvosoban stan sa namještajem na atraktivnoj centralnoj gradskoj lokaciji. Stan je uknjižene površine 60, 94 m², a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, predsoblja i zatvorene lođe. Nulta gradska....

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 49,29 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor ukupne površine 49,29 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u centralnoj gradskoj zoni u popularnoj stambeno poslovnoj zgradi “Cipelići”. Poslovni prostor se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi poslovni dio, pomoćne prostorije/čajna....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Tušanj, Na upit, 39,12 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan novije gradnje niže spratnosti, uknjižene površine 39,12 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji, u popularnom gradskom naselju Tušanj. Nekretnina se prodaje sa kuhinjskim uređajima i kvalitetnim namještajem. Mala kvadratura stana, niža spratnost,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan površine 34m2 na Čengić Vili, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i špajzom i kupatilo. U prostoru kuhinje je moguće napraviti spavaću sobu izmještanjem....

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?