• GoHome Professional
jednosobni stan 3.sprat do 130000 km 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan 3.sprat do 130000 km 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan 3.sprat do 130000 km 40 m2

  • Za upit "jednosobni stan 3.sprat do 130000 km 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 40,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40.50 m2, na VI spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim sanitarijama i modernim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 40 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, GRABOVINA, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica povrsine 40 m2 u naselju Gladno Polje - Rakovica sa zemljistem povrsine 2.559 m2. Objekat posjeduje vlastiti bunar za pitku vodu. Podrum se moze koristiti kao garaza svi papiri uredini Kontakt mob: 062/466 842, 033/220 579 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • jednosobni stan do 130000 km 40 m2 (32)
  • jednosobni stan 3.sprat do 130000 km (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)