• GoHome Professional
jednosobni stan barem 40 m2 što veće do 1900 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan barem 40 m2 što veće do 1900 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan barem 40 m2 što veće do 1900 KM/m2

  • Za upit "jednosobni stan barem 40 m2 što veće do 1900 km/m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 1.702 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • opremljen
    • nenamješten
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 80.000 KM, 75,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja vikendica od cca 75 kvadrata i 2000 kvadrata zemlje. Put Brus prema Jahorini. Papiri uredni. 1200 metara nadmorska visina i pripada općini Pale. Zemlja uredjena, ima svoj izvor vode, gradska struja, kanalizacija septicka jama, a ima svoj prilazni put u papirima sa komsijom.....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 60 m2 u ulici Sarajevskih brigada u Arkadinoj zgradi kod doma zdravlja. Poslovni prostor je kompletno opremljen za rad kao ugostiteljski objekat ( kafe Bar ) koji je to i bio ( Kafić Net ). Poslovni prostor se može koristiti i u druge svrhe. Posjeduje vlastiti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan barem 40 m2 što veće do 1900 km/m2'
96.000 KM
89.000 KM
89.500 KM
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 46,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban, renoviran, stan površine 46 m2 na II spratu u staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika I kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, klima uređajem, laminatima, keramikom I sanitarijama. Jako....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 64.500 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je sa dva nova klima uređaja, novim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 93.000 KM, 46,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran jednosoban stan površine 46m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe sa gardaroberom, kupatila, hodnika i balkona. Kuhinja je rađena po mjeri i opremljena je svim električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 44,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, unutrašnjom drvenom bijelom stolarijom, kvalitetnim laminatima i keramikom. Nalazi se na lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 44,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine iz svoje ponude vikendica izdvaja jednu posebnu priču. Na skoro 800 kvadrata zemljišta, sa gradskom vodom i strujom, nalazi se ova mala prava vikendica. Udaljena je 1300 metara od glavne ceste Sarajevo-Pale a skretanje prema Kalovitom brdu i pute prema naselju....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.200 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2, na I spratu u novoizgrađenom stambenom objektu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijo sa roletnama, podnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 42,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 42m2 kompletno renoviran na V spratu. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jednom sobom, hodnikom i kupatilom. Kompletno je renoviran, uradjene su nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, sanitarije, led rasvjeta i podovi su obloženi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 40 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, GRABOVINA, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica povrsine 40 m2 u naselju Gladno Polje - Rakovica sa zemljistem povrsine 2.559 m2. Objekat posjeduje vlastiti bunar za pitku vodu. Podrum se moze koristiti kao garaza svi papiri uredini Kontakt mob: 062/466 842, 033/220 579 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 62.640 KM, 39,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Dobrinja, u ulici Emila Zole. Stan je površine 39m2 i nalazi se na VIII spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje dječije sobe,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 39,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju renoviran jednosoban stan površine 39 m2 na IV spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i dnevni boravak i soba izlaze na nju. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Stan, DRAŽEVIĆI, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Montazna kuca na dva duluma plodne zemlje, sa zasadjenim vockama koje radjaju. Odlican prilaz glavnoj cesti. Uvedena voda i struja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 36,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 36 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se kompletno namještena. ID 4119/DŠ .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)