• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 KM građevinska dozvola - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 KM građevinska dozvola - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 KM građevinska dozvola

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km građevinska dozvola" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 57 m2, sa garažnim mjestom površine 18 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je ALU vanjskom stolarijom, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 128.000 KM, 37,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

U ponudi imamo jedinstvenu nekretninum na izuzetno atraktivnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine na I spratu, u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 45,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namješten stan površine 45 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u strogom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • jednosobni stan do 180000 km građevinska (111)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)