• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • jednosobni stan do 180000 km što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km što skuplje

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km što skuplje" pronađeno 98 nekretnina - prosječna cijena 2.332 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • podrum
    • 3.sprat
    • parking
    • prizemlje
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 35,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne prostrane spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je novom PVC stolarijom i parketima, grijanje je na struju. Stan se nalazi na jako lijepoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo jednosoban stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hamdije Ćemerlića. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj i jako mirnoj lokaciji, udaljen od centra grada svega 5 minuta laganje šetnje a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostale sadržaji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 29,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 29 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, laminatima , keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 54.400 KM, 34,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 34 m2 u suterenu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim podnim grijanjem i kvalitetnom keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 52.000 KM, 33,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom krovnom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Zgrada je skroz završena, urađena....

 
 
 
  Stan, PETROVICE, 52.000 KM, 35,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

VIKENDICA - Na prodaju zidani prizemni (Siporex) objekat sa betonskim temeljima podrumom i visoko podignitim krovom od crijepa. Objekat je u nekoristenom stanju okruzen sa 2497m2 zemlje. Veoma pristupna lokacija sa ravnim putom do samog placa. Prolaskom telefonske linije I buducim....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 44,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine iz svoje ponude vikendica izdvaja jednu posebnu priču. Na skoro 800 kvadrata zemljišta, sa gradskom vodom i strujom, nalazi se ova mala prava vikendica. Udaljena je 1300 metara od glavne ceste Sarajevo-Pale a skretanje prema Kalovitom brdu i pute prema naselju....

 
 
 
  Stan, DRAŽEVIĆI, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Montazna kuca na dva duluma plodne zemlje, sa zasadjenim vockama koje radjaju. Odlican prilaz glavnoj cesti. Uvedena voda i struja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 46.900 KM, 32,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban djelomično renoviran stan u mjestu Đikovina na izvrsnoj lokaciji sa kompletnim pogledom na grad Mostar.Stan je jednosoban sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom,kupatilom sa wc- om,jednog hodnika ima ukupno 32m2 stambene površine. Stan nije potrebno renovirati....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 36,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 36 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se kompletno namještena. ID 4119/DŠ .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 42.900 KM, 33,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan na prvom spratu, površine 33m2, smješten u mirnom naselju Kolobara, idealan je za adaptaciju prema vašim željama i potrebama. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja je povezana s kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika koji povezuje sve prostorije. Ovaj jednosoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-98 (od ukupno 98)

<< <1 2 3> >>