• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km što skuplje 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 km što skuplje 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km što skuplje 50 m2

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km što skuplje 50 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.046 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • fakultet
    • 1.sprat
    • klima
    • renoviran
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.366 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 122.200 KM, 47,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon i iz spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan do 180000 km što skuplje 50 m2'
96.000 KM
89.500 KM
89.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 100.000 KM, 46,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 93.000 KM, 46,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran jednosoban stan površine 46m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe sa gardaroberom, kupatila, hodnika i balkona. Kuhinja je rađena po mjeri i opremljena je svim električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika I kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, klima uređajem, laminatima, keramikom I sanitarijama. Jako....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 46,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban, renoviran, stan površine 46 m2 na II spratu u staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 64.500 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je sa dva nova klima uređaja, novim....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....