• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km što skuplje do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 km što skuplje do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km što skuplje do 40 m2

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km što skuplje do 40 m2" pronađeno 68 nekretnina - prosječna cijena 2.428 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan do 180000 km što skuplje do 40 m2'
174.680 KM
135.000 KM
105.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 128.000 KM, 37,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

U ponudi imamo jedinstvenu nekretninum na izuzetno atraktivnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine na I spratu, u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 39,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 39 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem na struju, i kvalitetnim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 43,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 104.000 KM, 44,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan, u novogradnji u naselju vatikan, jedna soba i ostalle dodatne prostorije sa ukupno 44m2 stambene piovršine vlasništvo 1/1 povoljno orijentacija istok .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 41,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 41 m2 na II spratu u novoizgrađenoj zgradi na Bulevaru. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazim na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 38,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 38 m2 na I spratu u kvalitetnoj zgradi nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem - Vaillant kotao, kvalitetnom keramikom a postaviće se....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 36m2 na I spratu u izgradnji Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i zkupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 32,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2025.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se jednosoban stan u zgradi Sut+VP+4 građenoj 70tih godina u Novom gradu, u Prvomajskoj ulici. Stan se nalazi na 4, zadnjem spratu, u zgradi bez lifta. Lokacija: stambena zona, Švrakino selo, u blizini vrtića, JU OŠ Džemaludin Čaušević, Merkator centra,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor ukupne površine 22m2 na Ilidži u ulici Emira Bogunića Čarlija. Poslovni prostor se sastoji od poslovne prostorije 19.28m, predprostora površine 1.35m i WC-a površine 1.35m2 sa velikim izlogom. Nekretnina se nalazi u samom centru Ilidže, u nizu od više poslovnih....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.200 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2, na I spratu u novoizgrađenom stambenom objektu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijo sa roletnama, podnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 40,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40.50 m2, na VI spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim sanitarijama i modernim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 84.000 KM, 35,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u stambeno poslovnom objektu u naselju Vatikan,u Mostaru,zgrada koja ima dvije lamele i zasebne ulaze u lamele.Vanjski otvori su PVC visoke toplinske izolacije,po najnovim standardima ugradnje,i niske potrošnje energije.Klimatizirano, kupaonice po najnovim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 42,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 42m2 kompletno renoviran na V spratu. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jednom sobom, hodnikom i kupatilom. Kompletno je renoviran, uradjene su nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, sanitarije, led rasvjeta i podovi su obloženi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 40 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Stan, GRABOVINA, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica povrsine 40 m2 u naselju Gladno Polje - Rakovica sa zemljistem povrsine 2.559 m2. Objekat posjeduje vlastiti bunar za pitku vodu. Podrum se moze koristiti kao garaza svi papiri uredini Kontakt mob: 062/466 842, 033/220 579 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 39,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju renoviran jednosoban stan površine 39 m2 na IV spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i dnevni boravak i soba izlaze na nju. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu nove gradnje. Sastoji se se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na istu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom untrašnjom i vanjskom, parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom , spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Stan je djelimično renoviran. Promjenjena je stolarija unutrašnja i vanjska,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 35,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavače sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,kvalitetnim sanitarijama i protivprovalnim vratima. Stan posjeduje podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 33,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Nov i useljiv namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu na odličnoj lokaciji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, unutrašnjim bijelim vratima, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 77.700 KM, 37,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je VC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 35 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan posjeduje podrumsku prostoriju površine....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 75.000 KM, 30,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nadomak Travnika u vikend naselju kod Slimena prodaje se nedovršena vikendica na placu površine blizu 900 m, prilaz asfalt, razvedena voda i kanalizacija, betonska septička jama, sve u lijepom prirodnom okruženju, na placu: mala šumica, voćnjak, obradivi dio za povrće, nedovršena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 68)

<< <1 2> >>