• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km do 2100 km/m2 do 40 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 km do 2100 km/m2 do 40 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km do 2100 km/m2 do 40 m2

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km do 2100 km/m2 do 40 m2" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 1.804 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • opremljen
    • nenamješten
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 40,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40.50 m2, na VI spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim sanitarijama i modernim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan do 180000 km do 2100 km/m2 do 40 m2'
55.000 KM
65.000 KM
54.400 KM
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 40 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, GRABOVINA, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica povrsine 40 m2 u naselju Gladno Polje - Rakovica sa zemljistem povrsine 2.559 m2. Objekat posjeduje vlastiti bunar za pitku vodu. Podrum se moze koristiti kao garaza svi papiri uredini Kontakt mob: 062/466 842, 033/220 579 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 39,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju renoviran jednosoban stan površine 39 m2 na IV spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i dnevni boravak i soba izlaze na nju. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 62.640 KM, 39,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Dobrinja, u ulici Emila Zole. Stan je površine 39m2 i nalazi se na VIII spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje dječije sobe,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu nove gradnje. Sastoji se se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na istu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom untrašnjom i vanjskom, parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 77.700 KM, 37,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je VC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom , spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Stan je djelimično renoviran. Promjenjena je stolarija unutrašnja i vanjska,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 36,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 36 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se kompletno namještena. ID 4119/DŠ .

 
 
 
  Stan, DRAŽEVIĆI, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Montazna kuca na dva duluma plodne zemlje, sa zasadjenim vockama koje radjaju. Odlican prilaz glavnoj cesti. Uvedena voda i struja. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 35 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan posjeduje podrumsku prostoriju površine....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 35,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne prostrane spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je novom PVC stolarijom i parketima, grijanje je na struju. Stan se nalazi na jako lijepoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 35,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavače sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,kvalitetnim sanitarijama i protivprovalnim vratima. Stan posjeduje podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 35 m2 u kvalitetnoj staroj gradnji . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, prostrane spavaće sobe hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, PETROVICE, 52.000 KM, 35,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

VIKENDICA - Na prodaju zidani prizemni (Siporex) objekat sa betonskim temeljima podrumom i visoko podignitim krovom od crijepa. Objekat je u nekoristenom stanju okruzen sa 2497m2 zemlje. Veoma pristupna lokacija sa ravnim putom do samog placa. Prolaskom telefonske linije I buducim....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, jednosoban stan površine 34m2 na I spratu kvalitetne stare gradenje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i Wc-a. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter 2 klima uređaja,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.372 KM, 34,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 33 m2 u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 42.900 KM, 33,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan na prvom spratu, površine 33m2, smješten u mirnom naselju Kolobara, idealan je za adaptaciju prema vašim željama i potrebama. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja je povezana s kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika koji povezuje sve prostorije. Ovaj jednosoban....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 52.000 KM, 33,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom krovnom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Zgrada je skroz završena, urađena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.600 KM, 33,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, razvedenim centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 46.900 KM, 32,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban djelomično renoviran stan u mjestu Đikovina na izvrsnoj lokaciji sa kompletnim pogledom na grad Mostar.Stan je jednosoban sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom,kupatilom sa wc- om,jednog hodnika ima ukupno 32m2 stambene površine. Stan nije potrebno renovirati....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.000 KM, 31,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan uknjižene površine 31 m2 ( korisne površine 38 m2). Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika koji takođe ima izlaz na drugu terasu i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 30,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Muhameda Hadžijahića. Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 29,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 29 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, laminatima , keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 42,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 42m2 kompletno renoviran na V spratu. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jednom sobom, hodnikom i kupatilom. Kompletno je renoviran, uradjene su nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, sanitarije, led rasvjeta i podovi su obloženi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 44,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, unutrašnjom drvenom bijelom stolarijom, kvalitetnim laminatima i keramikom. Nalazi se na lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 44,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine iz svoje ponude vikendica izdvaja jednu posebnu priču. Na skoro 800 kvadrata zemljišta, sa gradskom vodom i strujom, nalazi se ova mala prava vikendica. Udaljena je 1300 metara od glavne ceste Sarajevo-Pale a skretanje prema Kalovitom brdu i pute prema naselju....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.200 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2, na I spratu u novoizgrađenom stambenom objektu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijo sa roletnama, podnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2