• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 km najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km najnovije što veće

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, PALE, 80.000 KM, 75,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja vikendica od cca 75 kvadrata i 2000 kvadrata zemlje. Put Brus prema Jahorini. Papiri uredni. 1200 metara nadmorska visina i pripada općini Pale. Zemlja uredjena, ima svoj izvor vode, gradska struja, kanalizacija septicka jama, a ima svoj prilazni put u papirima sa komsijom.....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 60 m2 u ulici Sarajevskih brigada u Arkadinoj zgradi kod doma zdravlja. Poslovni prostor je kompletno opremljen za rad kao ugostiteljski objekat ( kafe Bar ) koji je to i bio ( Kafić Net ). Poslovni prostor se može koristiti i u druge svrhe. Posjeduje vlastiti....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 57 m2, sa garažnim mjestom površine 18 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je ALU vanjskom stolarijom, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....