• GoHome Professional
jednosobni stan zadnjih 7 dana što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan zadnjih 7 dana što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "jednosobni stan zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 170.000 KM, 54,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 54 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz u dvorište koje je zagrađeno, spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 59,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, renoviran, stan površine 59 m2 u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, uvučene kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC i drvenom stolarijom, roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, Inverter klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetno adaptiran, izuzetno svijetao dvosoban stan uknjižene površine 62 m² sa zatvorenom lođom. Stan ima pontencijal za pretvaranje u manji trosoban preuređenjem trpezarije u manju sobu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 238.206 KM, 87,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 227.500 KM, 91,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, izlazom na zatvorenu terasu, dvije sobe, hodnik I kupatilo. Stan je opremljen sa fan coil grijanjem I hladjenjem, aluminijumskom stolarijom,. parketima I sanitarijama. Zgrada posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zadnjih 7 dana što manje (14)
  • jednosobni stan što manje (168)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)