• GoHome Professional
kuća u hercegovini barem 100 m2 balkon što jeftini - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini barem 100 m2 balkon što jeftini - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini barem 100 m2 balkon što jeftinije prizemlje do 55000 KM

  • Za upit "kuća u hercegovini barem 100 m2 balkon što jeftinije prizemlje do 55000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 52000 KM (malo jeftiniji)
    • 57000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, SPILJANI, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi između škole i đžamije, na odličnoj poziciji. U blizini je rijeka Neretva, sa lijepim plažama i refting-om. Udaljena je od Konjica 7 km. Posjeduje 2 garaže i vrt. Jednokatnica sa 2 prostorjije u prizemlju, 2 podruma , 4 sobe na katu. i 2 balkon terase. Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 150.002 KM na 149.235 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TASOVČIĆI, 149.235 KM, 198,00 m2 cca 750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 160.343 KM
05.02.2026 - 160.113 KM
06.02.2026 - 160.499 KM
08.02.2026 - 160.277 KM
10.02.2026 - 160.367 KM
11.02.2026 - 160.203 KM
12.02.2026 - 160.326 KM
14.02.2026 - 160.417 KM
15.02.2026 - 160.367 KM
17.02.2026 - 160.285 KM
18.02.2026 - 160.359 KM
19.02.2026 - 160.466 KM
20.02.2026 - 160.376 KM
27.02.2026 - 160.072 KM
28.02.2026 - 160.318 KM
04.03.2026 - 160.474 KM
05.03.2026 - 160.376 KM
06.03.2026 - 160.474 KM
08.03.2026 - 160.318 KM
10.03.2026 - 159.531 KM
12.03.2026 - 160.318 KM
21.03.2026 - 160.236 KM
22.03.2026 - 160.376 KM
24.03.2026 - 160.261 KM
25.03.2026 - 160.351 KM
28.03.2026 - 160.507 KM
29.03.2026 - 160.925 KM
30.03.2026 - 160.384 KM
31.03.2026 - 160.417 KM
01.04.2026 - 160.171 KM
02.04.2026 - 160.466 KM
05.04.2026 - 160.130 KM
07.04.2026 - 160.482 KM
10.04.2026 - 150.033 KM
11.04.2026 - 150.393 KM
12.04.2026 - 149.972 KM
15.04.2026 - 150.002 KM
17.04.2026 - 149.964 KM
21.04.2026 - 150.002 KM
22.04.2026 - 149.734 KM
23.04.2026 - 149.895 KM
24.04.2026 - 149.964 KM
25.04.2026 - 150.156 KM
26.04.2026 - 150.232 KM
27.04.2026 - 150.010 KM
28.04.2026 - 150.255 KM
29.04.2026 - 149.856 KM
30.04.2026 - 149.995 KM
01.05.2026 - 150.071 KM
02.05.2026 - 150.554 KM
03.05.2026 - 150.163 KM
05.05.2026 - 149.956 KM
06.05.2026 - 150.094 KM
07.05.2026 - 149.987 KM
09.05.2026 - 150.455 KM
10.05.2026 - 149.964 KM
12.05.2026 - 150.002 KM
16.05.2026 - 149.235 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.indomio.ba

Površina parcele: 447 m² – optimalna veličina za jednostavno održavanje, a istovremeno dovoljno prostrana za dodatne sadržaje poput bazena, vrta ili igrališta. Površina kuće sa garažom: 198 m² (ne računajući unutrašnje stubište i balkone) Kuća se sastoji od tri etaže, pružajući dovoljno....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 155.000 KM, 340,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu sa Okucnicom u Blizini Doma Zdravlja .Prizemlje i prvi sprat su u potpunosti izradjeni a drugi sprat i potkrovlje su neizradjeni.Kuca je na pristupacnom mijestu u blizini skole. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 165.000 KM, 113,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca prizemlje sprat I visoko potkrovlje .Vlasnistvo 1/1 uknjizeno struja trofazna ,dvotarigno btojilo,voda gradski I seoski vodovod,kanalizacija gradska I vlastita potpuno moderno uradjeno centralno grijanje na cvrsto gorivo .klima urefjaj .prizemlje 1 jednodoban stan dn.boravak....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 400,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajem novoizgradenu nedovrsenu kucu na ulazu u Blagaj kod Mostara pored glavnog puta. Prizemlje kuce se sadrzi od 2 poslovna prostora (20 i 85 m2) sa po dva odvojena WC-a. Ulaz u stambeni prostor sa stubistem. 1e sprat kuce sadrzi : dnevni boravak 35m2, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....