• GoHome Professional
kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što manje

  • Za upit "kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što manje" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.452 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 323.100 KM na 301.700 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 301.700 KM, 132,00 m2 cca 2290 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2024 - 358.000 KM
17.10.2025 - 323.100 KM
18.03.2026 - 301.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju kuće u naselju Bregovi u centru grada Trebinja sa pogledom na bregovacki bazen stambene povrsine 132 m2 sa okucnicom i pomocnim objektima i placem od 276 m2. Posjeduje kolski put sa prednje strane koji je upisan....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 500.000 KM, 150,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca u Hobini kod Mostara. Kuca je na sprat povrsine 150 m2, na placu od 2100m2. U prizemlju se nalazi kupatilo sa wc,1 soba,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,veseraj,ostava ,vinski podrum. Na spratu se nalaze 3 spavace sobe,dnevna soba,kupatilo sa wc i izlaz iz....

 
 
 
  Kuća, GOMILJANI, 680.000 KM, 150,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2025.,

www.realitica.com

Najtraženiji lokalitet u Trebinju – Gomiljani, sada je prilika da postane Vaš novi dom. Na prodaji je ekskluzivna vila sa bazenom, od čak 150 metara kvadratnih i placom od 870 m2. Vila se nalazi u prirodnom krajoliku, u potpunosti izgrađena u stilu hercegovačkih kuća – od drveta i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što manje'
Na upit
684.565 KM
3.796.000 KM
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 600.000 KM, 165,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vilu 165 m2 sa tri sobe i pripadajucim kupatilima bazenom 36 m2.. jacuzzi 6 m2.. kamin prostorom.. pomocnom prostorijom komplet namjestajem i svim potrebnim za primanje gostiju Nekretnina posjeduje Balkon Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno