• GoHome Professional
kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što veće

  • Za upit "kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.452 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • pogodan
    • 1.sprat
    • kablovska
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MOSTAR, Na upit, 700,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

‼️‼️Ekskluzivno‼️‼️ Agencija Lemond Nekretnine nudi Vama kuću sa bazenom i apartmanom na obali rijeke Bune u naselju Blagaj. Apartman sa bazenom se nalazi na parceli veličini 395m2. Apartman je veličine 45m2 +10m2 terase. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom te....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 3.796.000 KM, 610,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzne vila u Gomiljanima na placu 10592m2, ukupne stambene površine 610 m2 plus garaze, parking mjesta, ostave, pomoci objekti, jacuzzi,bazen. Hortikulturno opremljeno sa fontanom i stazama za šetnju. Vila je....

 
 
 
  Kuća, STOLAC, 684.565 KM, 222,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Za one koji si mogu priuštiti kvalitet, uređenost i komfor – za odmor, život, posao, druženje i hedonizam. Za sreću cijele porodice. Ako ste se pronašli u ovom kratkom opisu, onda obavezno pročitajte ovaj oglas do kraja. Prodaje se predivna porodična kuća s bazenom, ukupne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u hercegovini barem 140 m2 bazen što veće'
680.000 KM
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:139/PK Agent: Agency Plus mob:061/700-111 Tel:036/556-400 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Za više fotografija posjetite www.agencyplus.ba Prodaje se vrlo lijepa i kvalitetno građena kuća sa bazenom u naselju Potoci Nekretninu krase kvalitetna gradnja i odlična....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja/iznajmljivanje Kuca je 100 metara od puta M17 Mostar-Capljina. Svaki kat ima kupatilo, velika terasa, gara�a, veliki prostor za parking (osam mjesta), ograden teniski teren s rasvjetom i vanjskim kupatillom, bazen s opremom, vanjski kamin, prostor za bocanje s rasvjetom,....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

- Kuca na Buni u Mostaru (20 metara od reke) - Plac povrsine 2 duluma - Tri spavace sobe, dva kupatila, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, ostava - Prednje dvoriste + zadnje dvoriste (vocnjak) - Bazen i rostilj mesto - Dva parking mesta Kontakt: +38763282988 (Zorana) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 600.000 KM, 165,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vilu 165 m2 sa tri sobe i pripadajucim kupatilima bazenom 36 m2.. jacuzzi 6 m2.. kamin prostorom.. pomocnom prostorijom komplet namjestajem i svim potrebnim za primanje gostiju Nekretnina posjeduje Balkon Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 500.000 KM, 150,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca u Hobini kod Mostara. Kuca je na sprat povrsine 150 m2, na placu od 2100m2. U prizemlju se nalazi kupatilo sa wc,1 soba,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,veseraj,ostava ,vinski podrum. Na spratu se nalaze 3 spavace sobe,dnevna soba,kupatilo sa wc i izlaz iz....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 323.100 KM na 301.700 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 301.700 KM, 132,00 m2 cca 2290 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2024 - 358.000 KM
17.10.2025 - 323.100 KM
18.03.2026 - 301.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2024.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju kuće u naselju Bregovi u centru grada Trebinja sa pogledom na bregovacki bazen stambene povrsine 132 m2 sa okucnicom i pomocnim objektima i placem od 276 m2. Posjeduje kolski put sa prednje strane koji je upisan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)