• GoHome Professional
kuća u hercegovini barem 180 m2 zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini barem 180 m2 zadnjih 14 dana do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini barem 180 m2 zadnjih 14 dana do 1400 km/m2 što manje

  • Za upit "kuća u hercegovini barem 180 m2 zadnjih 14 dana do 1400 km/m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, RUMBOCI, 90.000 KM, 175,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA,174 m2, U Rumbocima,kućni broj 365,blizina Ramskog jezera,struja,voda,telefon,pvc stolarija,aluminijska ograda na balkonima,vlasništvo 1/1,zelena površina(parking) uz kuću 81 m2,gospodarska zgrada 90 m2,uz kuću ide i parcela(voćnjak) od 860 m2,kuća je spremna za daljnu....

 
 
 
  Kuća, POSUŠJE, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca od kamena radena 1901,dvojna... Sa velikom terasom na katu 6x6 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 88.000 KM, 180,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Broj ugovora o posredovanju: 67-P-16.03/2023-SN ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 153.400 KM, 198,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod: ; Čapljina .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 220.000 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat površine cca. 200m2 u naselju Buna u blizini Mostara. Smješten je u naseljenom dijelu sa više stambenih objekata. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća kod Trebinja – odlična lokacija uz glavni put .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u predgradu Capljine, naselje Musa. Izgradena je 1978.god i posjeduje gradevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 110.000 KM, 200,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrapcicima, Mostar, prizemlje i sprat po 100 m2, devastirana, na placu od 1200 m2, uz asfaltni put, + dvije garaze. Moze zamjena za Trebinje ili Nevesinje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća na dva sprata, kamena gradnja, plus popratni objekat na dva sprata, 3 vrta, velika avlija Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u hercegovini barem 180 m2 do 1400 km/m2 što manje (40)
  • kuća u hercegovini barem 180 m2 zadnjih 14 dana što manje (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)