• GoHome Professional
kuća u hercegovini do 160 m2 do 1000 km/m2 Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini do 160 m2 do 1000 km/m2 Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini do 160 m2 do 1000 km/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuća u hercegovini do 160 m2 do 1000 km/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 950 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuca na odlicnoj lokaciji, 70 m od poznatog Hotela Bevanda, u neposrednoj blizini veleljepnih vila i Radobolje. Idealna za gradnju stambeno-poslovnog objekta, suncana preko cijelog dana. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 50.000 KM, 55,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se devastirana kuća, površine 55 m2, locirana u ulici Fra Lea Petrovića ( bivša ulica Lea Bruka), naselje Panjevina, Kuća je skoro na samom početku ulice, raskrsnice sa ulicom Franjevačka. Dokumentacija je uredna, cijena je stvar dogovora. ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, GRABOVICA, 110.000 KM, 125,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u D. Grabovici. Kuca posjeduje Gradjevinsku dozvolu. izgradjena je 1986 god. Odmah useljiva. Posjeduje sve prikljucke struja, voda, kanalizacija, telefon. Posjeduje i pomocni objekat 24mk. koji se moze koristiti kao ljetna kuhinja. Kontakt telefon. 061/132-860 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TASOVČIĆI, 70.000 KM, 80,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Tasovčićima, Čapljina. Blizu grada i glavnog puta. Moguć svaki dogovor. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča je odmah useljiva Ima stariji namještaj Nekretnina posjeduje Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu dvospratnu kucu sa potkrovljem, 2 duluma okućnice, 2 vode i 40 duluma obradive zemlje. Uz kucu se nalazi i ljetna kuhinja Kontakt telefon 00387 65 615 255 (Mirko) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuhinja dnevni boravak 2 spavače sobe wc-kupatilo i mali hodnik Ispred kuče i pozadi kuče ima malo vrta.Iza kuče ima ostava 2,5mx3m Oko kuče je ograda. Loza,šipak,palma,lavanda,rožmarin. Od glavne ceste Ljubuški-Vitina kuča je umakjena 50m.Ima i svoj dovoz do kuče Kuča je odmah....

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550. 065/921-750 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Slike kuce imate na sledecem....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u hercegovini do 160 m2 do 1000 km/m2 (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)