• GoHome Professional
kuća u hercegovini do 530000 km do 160 m2 namješte - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini do 530000 km do 160 m2 namješte - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini do 530000 km do 160 m2 namješten

  • Za upit "kuća u hercegovini do 530000 km do 160 m2 namješten" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.375 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 500000 KM (malo jeftiniji)
    • 550000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 160,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima 160 m2 stambenog prostora i plus garaza,podrum,i ostave Sa radionom. Parkirna mjesta minimum 6 .klima i svi prozori Susa mrezom Profil kumaraca postavljeni. BETONSKA STAZA SE PRETEZE OD ZELJEZNICE DO CESTE.100 M. DO MORA JE 30 KM,DO HRVATSKE GRANICE 4 KM.. POSTEJE I 45 MASLINA....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550. 065/921-750 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Slike kuce imate na sledecem....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je vlsnistvo 1/1. Gradska voda, Struja , Telefon .Postoje i3 busotine za vodu .Jedna je u Ostavi-Kuca. Balkonska ograda je iz Aluminia. Klima Anlage 5,5 kw. Centralno na Struju 18 kw amoze se preokrenuti i na drvaili solar. SVI PROZORI I VRATA su Mrezom protuv kumaraca instalirani.Vrt....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 111.999 KM, 150,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kucu mozete pogledat na YOUTUBE-pod Title- home for sale megugorie. Mladen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, NEUM, 450.000 KM, 150,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se etaža kuće, nedavno adaptirana sa terasom i prelijepim pogledom na more, namješteno, vlasništvo 1/1, papiri uredni 100%. kuća se nalazi u ulici prema hotelu Neum. Površina etaže je 86m2, terase 45m2, terasa iza kuće 30m2 i jedan apartman 26m2 koji je takoše namješten. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 185.000 KM, 143,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opremljena kuća na atraktivnoj lokaciji u blizini moderno opremljene skijaške staze Blidinje. Za detaljne informacije javiti se na e-mail ili broj mobitela. Dijana Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, OSTROŽAC, 170.000 KM, 130,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuča je bila komplet adaprirana god.2008 unutra+izvana(nova fasada, izolacija unutra i vani, novi krov, marmorno stepenišče itd..) , sve na novo opremito. Ima 2.nad. in na drugoj strani izpod garažu. Grijanje na drva+elek.radiatore. 100m od kuče asfalt. Kuča se nalazi na vrhu hriba....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.000 KM, 170,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1..prozori i vrata su sa zastitnom mrezuprotiv kumaraca pistavljene. Klima je 5.5 kw.centralno je na struju 18kw Podrum vinski je ispod Garage. Kuca je izolirana sa stiroporom .Podovi su parket.Balkonske ograda su iz Aluminium. Obadva kupatila su novo uregena I nova je....

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 580.000 KM, 170,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

kuca na moru preko puta Neuma u Hrvatskoj,prvi red do mora,parking,tri odvojena apartmana Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 130.000 KM, 90,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća vrlo kvalitetno rađena 2001.god.Udaljena 6 km od centra grada selo Otok(ulaz iz Proboja- Gavran benzinska).Prvi kat odma useljiv(stariji namjestaj) dnevni boravak sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo(novo) ,ostava i hodnik.Voda gradski priključak a ima i unutarnja čatrnja sa hidroforom....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 146.870 KM, 74,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca, stambena jedinica na Rivi. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, OTOK, 31.000 KM, 72,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlična kuča na otoku Rab.Dodatne informacije na: http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id_regije=33&nep=2&posr=1&detail=5679010&pic=2385810.jpg Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2