• GoHome Professional
kuća u hercegovini parking balkon barem 100 m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuća u hercegovini parking balkon barem 100 m2 što - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini parking balkon barem 100 m2 što manje

  • Za upit "kuća u hercegovini parking balkon barem 100 m2 što manje" pronađeno 86 nekretnina - prosječna cijena 1.489 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 89000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MEĐUGORJE, 440.000 KM, 200,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća na zemljištu 1024 kvadrata, od crkve 150 metara. Također se prodaje još zemljište 1014 kvadrata (100m udaljeno od crkve)za 180 eur po kvadratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, PODORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća pomoćni objekat i plac na ulazu u Konjic uz magistralni put M17. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 200m2, PLAC 730m2.Kuca je od kamena na tri nivoa,sa pomocnom zgradom 20m2.2 garaze.U CENTRU GRADA NA OBALI TREBIŠNJICE KONTAKT TELEFON +38766203964 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking....

 
 
 
  Kuća, GOMILJANI, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

JEDINSTVENA PONUDA-NAJLJEPŠE IMANJE U TREBINJU. NA PRODAJU CELOKUPNO ILI U PARCELAMA. MOGUĆE I ZAJEDNIČKO ULAGANJE U RAZLIČITE DJELATNOSTI VELIKO SEOSKO IMANJE 6 KM UDALJENO OD TREBINJA, 2 KM OD NOVOG GRADA SUNCA,25 KM OD DUBROVNIKA I 40 OD HERCEG NOVOG. SEOSKO IMANJE POVRŠINE 12....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja/iznajmljivanje Kuca je 100 metara od puta M17 Mostar-Capljina. Svaki kat ima kupatilo, velika terasa, gara�a, veliki prostor za parking (osam mjesta), ograden teniski teren s rasvjetom i vanjskim kupatillom, bazen s opremom, vanjski kamin, prostor za bocanje s rasvjetom,....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća vlasništvo 1/1. uradjen sprat novogradnja stavljeni otvori i zasticena sa vana od vlage, razvedena struja ugrubo, sve informacije na tel. 065/ 922-792. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Novogradnja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, ŠIROKI BRIJEG, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u Mokrom kod Širokog Brijega, pok. Jele Ćeškić. Uz kuću: bašta, štala, sušnica, ljetna kuhinja, dvije čatrnje, 1000 kvadrata zemlje ograđene betonskim zidom i ogradom. Mogućnost priključka na gradski vodovod. Cijena prema dogovoru. Zvati na broj 063 382....

 
 
 
  Kuća, NEUM, Na upit, 209,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Luksuzna vila sa 6 apartmana i parkingom. Prodaje se isključivo kompletna Više slika i detalja 062 816-276 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 449.857 KM, 217,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, preko puta Univerziteta “Džemal Bijedić”, prodaje se višespratna kuća sa poslovnim prostorom, savršena kako za stanovanje, tako i za investiciju! Ukupna površina objekta iznosi 217 m², raspoređenih na četiri etaže, dok površina parcele iznosi 226....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću površine 220 m2 izgrađenu na parceli od 600 m2. Unutrašnjost kuće je podijeljena na dva zasebna stana sa unutrašnjim stepeništem, po izboru može se spojiti i u jedan stan. U sklopu kuće je garaža i natkrivena terasa površine 40 m2. Udaljenost od centra Čapljine....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasništvo 1/1,rađena samo od kvalitetnih materijala od temelja do krova sasvim opremljena Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 437.000 KM, 230,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Vrhunski pogled 4 zasebne etaže Vlastiti parkirni prostor plus garaža Lijepa okućnica s vrtom Masline, smokve, loza, murva, oleandri, četinjače, ružmarin, lavanda, mirta, . . . Uređen interijer Sve je funkcionalno, ne zahtijeva nikakva ulaganja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u centru Ljubuskog, preko puta Ministarstva financija, kuca je povrsine 230 m2, zemljiste 1300 m2. Informacije na telefon 061 / 244 - 554 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica na Vardi 240 kvadrata stanbenog prostora, centralno grijanje, vlasnistvo 1/1. CIJENA 150 000 Kontakt telefon: 036730614 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Balinovac, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, OGRADE, Na upit, 245,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u centru Cazina (Alagića ograde iznad UniCredit banke). Kuća posjeduje svu potrebnu dokumentaciju. Kuća se sastoji od dva jednaka stana od po 100m2, garaže i kotlovnice od 45m2, izgrađene na parceli od 630m2. Ono što kuću čini specifičnom pored idealne lokacije je....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Bijeli Brijeg, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mostar kuća na kat površine 250 kv. na placu površine 300 kv. Vlasnik 1/1. posjeduje građevinsku dozvolu,uz glavnu cestu Cijena:240.000 KM Mobitel: 063 468-651 e mail: teledar@tel.net.ba Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca Americkog stila , vlasnistvo 1/1 .. na mirnoj lokaciji uz mnoge hotele odmaralista bazene , po oljna za potodicu ili za dalji rad izavanja / smjestaja turista .. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran....

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju, adaptirana 2004. godine, 260 m2, na placu od 900 m2, u naselju Ortiješ, kuća ima dva sprata, garažu, pomoćne objekte. Sa kućom se može dodatno kupiti i obradiva zemlja koja se nalazi u blizini kuće. Kuća je sa pogledom na Neretvu a takođe je i 300 metara udaljena....

 
 
 
  Kuća, OGRADE, 160.000 KM, 270,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem porodicnu kucu sa dvoristem, vocnjakom i garazom na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, neposredno u blizini glavne ceste, iznad djecijeg obdanista. Izgradjena sva potrebna infrastruktura (struja, voda, telefon, kanalizacija), pristupni put asfaltiran Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, VUČIPOLJE, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 270 m2 stambenog prostora u Bugojnu naselje Vučipolje uz glavnu cestu sa 7000 m2 zemlje uz kucu.cijena po dogovoru. Sve inf na viber i whats app na broj: +38591-539 1492 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Telefonski priključak Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, Na upit, 316,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Sprtana kuca. Dva stana, od 65 kvadrata. Garaza od 65 kvadrata. Kuca je na zemljistu povrsine 316 kvadrata. U dobrom stanju. Za vise informacija, kontakt na tel: +38765197444 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Parking Klima .

 
 
 
  Kuća, GRUDE, 349.200 KM, 327,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Vrućicama,općina Grude. Kuća se nalazi uz glavnu cestu,svega 5 minuta vožnje od centra Gruda. Kuća se prostire na tri etaže - prizemlje, kat i potkrovlje,te nudi udoban i funkcionalan životni prostor za obitelj. Prizemlje sadrži garažu (31m2), kotlovnicu i ostavu....

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Mostaru Vrapčići bb.iza pošte i stadiona Velež. Kuća je devastirana u ratu, nalazi se na placu od 2500 kvadrata ili dva i po duluma zemlje . Pravljena je 1986 pod cijelom kućom je podrum sa garažom. Tri su stana sa unutrašnjim stepeništem. Svaki stan je za sebe odvojen.Donji....

 
 
 
  Kuća, SAMOBOR, 666.000 KM, 360,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se samostojeća dvokatnica sa dva stana, svaki površine oko 120 m² . Podrumske prostorije oko 80 m², pogodne za poslovni prostor ili uz manju adaptaciju za treći stan. Garaža u nastavku podrumskih prostorija oko 60 m² , popločena, voda i struja. Otvaranje dvorišnih i garažnih....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 360,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

U Mostaru, istočni dio - prodaju se 2 kuće na parceli od 415m2, vlasništvo 1/1. 1 - Nova kuća pored puta je stambeno-poslovni objekat, ukupna površina oko 138m2. 2 - Druga kuća u dvorištu sa garažom, podrumom i tri etaže, svaki stan zasebno. Iza kuće bašta i ostava. U kući korisnog....

 
 
 
  Kuća, ORTIJEŠ, 440.000 KM, 370,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova kuća 370 m2 sa podrumom, poslovnim prostorom i 2 stana sa okućnicom od 480 m2. Telefon: 036/354-273 Mobitel: 066/247-086 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 375,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 300.000 KM, 376,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Trebinju, ukupne povrsine od 376 m2. Kuca je na tri sprata i cine je tri stana, tri zasebne jedinice. Dva cetvorosobna stana od 125m2 i jedan od 60m2. Takodje ima dve garaze od po 33m2. Kuca se prodaje u celosti ili po stambenim jedinicama. Cena po kvaratu je 400Eur/m2....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 430.000 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaljev. Kuća se nalazi na placu 384 m2 plus prošireni dio iza kuće. Kuća je u osnovi 195 m2 a sastoji se od prizemlja gdje je, veliki ustakljeni pred ulaz, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, i spavaćom sobom,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 430.016 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba