• GoHome Professional
kuća u hercegovini prizemlje što manje 280 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini prizemlje što manje 280 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini prizemlje što manje 280 m2

  • Za upit "kuća u hercegovini prizemlje što manje 280 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.950 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MOSTAR, 586.530 KM, 255,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.indomio.ba

Opis lokacije : Prodaje se stambeni objekat u naselju Donja Mahala u sporednoj ulici do ul.Gojka Vukovića, na manje od deset minuta hoda do starog grada. Karakteristike : Broj spratova : Prizemlje + 2 Površina objekta : 250m2 cca Instalacije: Voda,struja i kanalizacija. Faza izgradnje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 455 PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 
  Kuća, POLJE BIJELA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća vlasništvo 1/1, uknjižena, spremna za prodaju. Totalna kvadaratura kuće je 300 mq, jednako podjeljena na 3 sprata, s dodatnom okućnicom circa 150 mq. Osobine: Lokacija: kuća se nalazi na izuzetno mirnoj i takoreći budućoj rezidencijalnoj lokaciji; prilagodna i blizu esencijalnim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)