• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška što manje

  • Za upit "kuće bosanska gradiška što manje" pronađeno 87 nekretnina - prosječna cijena 1.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 80000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 82.000 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Dubrave; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 55,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE KUĆA – ŽERAVICA ; Zeravica .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 47.000 KM, 55,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću s okućnicom i šupom,drvarnicom,cjena po dogovoru Zvati na brojeve 00386-40-894-703 00386-70-330-621 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bosanska gradiška što manje'
160.000 KM
142.600 KM
81.000 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 40.000 KM, 56,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa 5000m2 zemlje u Gradiškoj u naselju Mačkovac. Za sve dodatne informacije nazovite na: tel: 065/426-423 ili na tel: +38640818419 Slike će doći za kojih par dana Lp! Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Known for being the HOT SPOT! Located 5 minutes away from the citys centre, which includes many shopping stores, bars, cafes, schools, banks, fitness, & other local entertainment. Great place to build a brand new spacious house or building, or start up your own business. Additional....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno samo 2.6 km od Nove Topole koja nudi mnoge sadržaje: ambulanta, apoteke, škola, vrtići, policijska stanica, pošta, marketi, cvjećare, kafići, benzinske pumpe, banke, itd. Imanje čine: Odmah useljiva kuća od 60 m², zidana od sitne cigle....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je sa svim pratecim objektima jednog imanja,uz dodatno manju dvorisnu kucicu sa 3 prostorije- kao ljetna kucica,i svim priklju�cima. Sve navedeno je 1/1 useljivo i u solidnom stanju i na povrsini zemljista od oko 13 duluma (13000m2) A sto se moze pogledati i uzivo. Pored toga....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 68,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: kuća, pomoćni objekat i 2500m2 obradive zemlje. Cijena: 65 000 km. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 56.500 KM, 68,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća u Rogoljima? .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju seosko imanje u selu Bistrica, u neposrednoj blizini regionalnog puta Gradiška – Dubica, što omogućava odličnu povezanost, a ipak pruža dovoljno privatnosti i seoskog mira. Okruženo zelenilom i prostranim parcelama, imanje je idealno za porodični život, poljoprivredne aktivnosti....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 70,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

na prodaju seosko domacinstvo sa pomocnim objektima,uz to ide 16 duluma zemle koja je us magistralni pur i jednom je komadu.Povoljno.tel.003816567322 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kucu za manji stan u Gradiski.Kuca se nalazi 1.5 km od ulaza na novi auto put za B.Luku ,na rijeci Jablanici.Kuca je uplanjena i u potounosti ogradjena.Asfaltni put sa glavne ceste do kuce , garaze , pusnice i pecenjare.U dvoristu se nalaye desetine borova i....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Mjenjam prizemnu kucu sa pratecim objektom na 8000m2 zemlje zemlja sva uz kucu i lice sve do puta Bihac,Sanski Most Bosanska Krupa pa koje zainteresovan nek se javi na email adresu. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 85.000 KM, 73,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 457m2, u Gradišci, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu na oko 800m udaljeno od novog Centruma. Kuća je površine cca 73m2 sa dva pomoćna objekta (38m2 i 15m2). U sklopu placa je i pušnica i drvarnica sa još nekim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2024.,

www.realitica.com

Kuca na prodaju za vise informacija se obratite na Viber ; Laminci Brezici .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 107.400 KM, 82,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Vikendica u Gornjim Podgradcima – Idealna za Odmor ? ; G.podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 79.700 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju: Porodična kuća s velikim zemljišśtem u Novoj Topoli! ; Nova Topola .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 88,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Rovine .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 48.500 KM, 90,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE KUĆA – LAMINCI BREZICI ; Laminci Brezici .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 91,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KOMPLET RENOVIRANA IMA VELIKO DVORISTE VOCNJAK NALAZI SE NA UGLU IMA DVA PRILAZA EKSTRA LOKACIJA I KUCA Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 138.000 KM, 95,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Senjak Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 66.700 KM, 96,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 103.000 KM, 100,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR-a! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kucu u B.Jankovcu 10x10 sa podrumom+zgrada na 4000m2 placa+7000m2 zemlje prodajem. Kuca je useljiva ima gradjevinsku i svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine Opis: Prodajem kucu u naselju Lipovaca! Kompletno zavrsena i namjestena,(ukljucujuci i sav namjestaj)! Kuca je gradena 2007,posjeduje kompletnu dokumentaciju! Gradena je po najnovijim standardima - Komerling stolarija, 7cm vanjska izolacija itd.itd. 53.000 EUR- Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Renovirana, namjestena i odmah useljiva kuca u odlicnom mjestu u gradu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u centru grada, kompletno adaptirana, sa garažom i poslovnim prostorom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 88.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 88.000 KM, 111,00 m2 cca 790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.11.2024 - 98.000 KM
28.09.2025 - 102.000 KM
03.12.2025 - 110.000 KM
10.04.2026 - 88.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 3221m2, u Rovinama, Gradiška, uz glavni put, na lijevoj strani idući prema gradu u blizini Rapić d.o.o. PJ Farmofit. ; Rovine .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 70.000 KM, 125,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 128,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU KUĆA – .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 180.000 KM, 139,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Kuća + zemljište – mogućnost parcelisanja za placeve – Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 164.000 KM, 140,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 87)

<< <1 2 3> >>