• GoHome Professional
kuće bosanska gradiška što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće bosanska gradiška što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće bosanska gradiška što skuplje

  • Za upit "kuće bosanska gradiška što skuplje" pronađeno 87 nekretnina - prosječna cijena 1.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 80000 KM
    • do 100000 KM (prosječna cijena)
    • do 120000 KM
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 1.600.000 KM, 450,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju luksuzna vila u mirnom naselju .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 720.000 KM, 398,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

EXRTA POVOLJNO PRODAJEM !!!! .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bosanska gradiška što skuplje'
460.000 KM
404.000 KM
380.000 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 520.000 KM, 382,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje u blizini Gradiške ; Kozinci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 420.000 KM, 255,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca 3 etaza po 85m2, dvor.zgrada i garaza 60m2, temelj za posl. prost. sa dozvolom 72 m2, sa extra uredjenim dvoristem i okucnicom, poplocano ukras. kaldrmom, lampe, ukrasne figure i sl., okucnica pod engl. travom sa velikim cvjetnjacima, nalazi se uz mag. put B.Luka-Gradiska, 3km....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 358.000 KM, 411,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća – top lokacija .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 306.700 KM, 200,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam ovaj put iz svoje prodajne ponude izdvaja noviju porodičnu kuću u Elezagićima, grad Gradiška. ; Elezagici .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 300.000 KM, 274,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Obradovac .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 297.800 KM, 158,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju – kuća u Gradišci .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 287.000 KM, 280,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 280.000 KM, 155,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju luksuzna kuća u Gradišci - idealna za porodicu! .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 270.000 KM, 150,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.12.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 245.500 KM, 160,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dubrave .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 128,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU KUĆA – .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 201.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - kuća i zemljište - Gradiška ; Miljevići .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 200.000 KM, 147,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Kruskik .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 198.000 KM, 180,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 196.000 KM, 315,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Vilusi .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 185.000 KM, 350,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.200 KM, 300,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2023.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – DVIJE KUĆE + DVORIŠNA ZGRADA ; Dubrave .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 194.000 KM na 184.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 184.000 KM, 180,00 m2 cca 1020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 194.000 KM
10.04.2026 - 184.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 180.000 KM, 139,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Kuća + zemljište – mogućnost parcelisanja za placeve – Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Rovine; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 178.000 KM, 208,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Dubrave .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 173.400 KM, 143,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2025.,

www.realitica.com

Gradiška – naselje Senjak .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x10, spretnica,lijepljena, zadnja u nizu. Kuca ima veliku dnevnu sobu,kuhinju, dva kupatila,ostavu,cetiri spavace sobe,dva balkona, dvoriste ispred i iza kuce i tavan. Kuca se nalazi kod salona namjestaja Inga,tj. prekoputa nekadasnje Begine mesnice. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 166.000 KM, 180,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Centar .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 164.000 KM, 140,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju vikendica u osnovi 30 m2 + plac 490 m2 ; Turjak .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 135,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

MSS NEKRETNINE PRODAJE PORODIČNU KUĆU U BOK JANKOVCU, GRAD GRADIŠKA ; Bok Jankovac; Grad Gradiška .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 154.000 KM, 200,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Obradovac .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 270,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća – Gradiška, Obradovac (270 m2) .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 142.600 KM, 65,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje sa kućom, garažom i pomoćnim objektima – Gradiška ; Bok Jankovac .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objekat građen 80-ih godina, dimenzija 10x10, spratnosti prizemlje + sprat + potkrovlje, sa pomoćnim objektom izgrađenim 2000. godine dimenzija 7,85 x 12,45m. ; Grad .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 87)

<< <1 2 3> >>